Yazılımcılar nasıl döviz kazanır? (Video)


0

Yeni bir yazılım konulu içerik ile karşınızdayız. Bu videomuzda yazılımcılar nasıl döviz kazanır sorusuna cevap veriyoruz. Son zamanlarda döviz kurlarında yaşanan yükselmelerden sonra herkes gibi yazılımcılarda döviz kazanmanın kolay yollarını arıyor. İşte merak edilen tüm detaylar!

Yazılımcıların döviz kazanma yöntemleri!

Yazılımcılar herkes tarafından bilindiği gibi son yıllarda ülkemizde ve dünyada fazlasıyla popüler olan meslek gruplarından bir tanesi.  Bu meslek grubu içerisinde bulunan kişilerin farklı ihtiyaçlar için hizmetler sunabildiği de biliniyor.

Özellikle yurt dışına çalışan yazılımcılar farklı hizmetler ile güzel gelirler elde edebiliyor. İşte bu videomuzda yazılımcılar hangi hizmetleri tüketicilere sunarak döviz kazanabilir sizlerle birlikte bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Temel bir İngilizce ile yazılımcı döviz kazanabilir mi?

Bu konuya detaylı bir şekilde bakacak olursak yöntemlerin kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Bunun sebebi de yazılımcının sunacağı yada sunabildiği hizmetler oluyor.

Bu hizmetler ile de döviz kazanabilmek için yazılımcıların yurt dışına çalışması gerekiyor. Bu çalışma içinde temel düzeyde İngilizce‘nin kesinlikle yazılımcı tarafından bilinmesi gerekiyor. Bunun nedeni de kitlenin farklı bir dile sahip olması.

Merkezi yurt dışı olan şirketlerde çalışarak maaşınızı dolar veya euro cinsinden kazanabilirsiniz. Özellikle pandemi süreciyle beraber çoğu şirket uzaktan çalışma stiline geçtiği için bu tarz işleri bulmanız kolaylaşacaktır. Bunun yanı sıra serbest meslek ile de döviz kazanabilirsiniz. Yazılımcılar nasıl döviz kazanır sorusuna aslında buradan görüldüğü gibi basit cevaplar çıkarılabiliyor.

Ancak bu işi yaparken uzun vade içerisinde kurumsal bir firmaya bağlı olmadan çalışmanız gerekiyor. Serbest çalışan yazılımcılar genel olarak internet sitesi, mobil uygulama gibi hizmetleri müşteriyle buluşturarak döviz kazanabilir. Yazılımcının müşteriyle buluşabilmesi için de yurt dışı kaynaklı çeşitli internet sitelerine üye olması gerekiyor.

Bir diğer yönteme baktığımızda burada mobil uygulamalar ve oyunlar ile karşılaşıyoruz. Son zamanlarda ülkemizde fazlasıyla popüler olan bu yöntem yurt dışından döviz kazanabilmek için fazlasıyla önemli. Cep telefonu marketlerine sunacağınız basit herhangi bir oyun ile güzel paralar kazanmanız mümkün. Burada geliştireceğiniz uygulamanın veya oyunun tüketiciler tarafından kullanım süresi ve popülerliği de tabi ki öne çıkıyor.

Konuyla alakalı daha fazla bilgiye videomuz içerisinden ulaşabilirsiniz. Siz yazılımcı olsaydınız bu yöntemlerden hangisini daha fazla kullanırdınız ?

Kaynak:https://shiftdelete.net/yazilimcilar-nasil-doviz-kazanir-video


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları