Xbox Series S kutusu açılıyor!


0

Son dönemde getirilen ek vergiler ve döviz kurundaki artış sonrasında ülkemizde oyun konsollarına erişmek oldukça zorlaştı. Microsoft’un, PlayStation 5 karşısına güçlü rakipler ile çıkması ise rekabeti güçlendirdi. Bu kapsamda Xbox serisinin yeni uygun fiyatlı üyesi: Xbox Series S kutu açılış videosu ile karşınızdayız.

Xbox Series S kutu açılışı

Uzun zamandır beklenen video ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Microsoft tarafından şimdiye kadarki en küçük Xbox olarak lanse edilen bu konsol, 3.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdeli özel Zen 2 işlemciden ve 4 TFLOP gücündeki RDNA 2 GPU’dan güç alıyor. 10 GB GDDR6 belleğin yer aldığı Xbox Series S’in dahili depolama alanı 512 GB. SSD sayesinde okuma / yazma hızlarında ciddi bir artış elde edilirken, 1 TB genişleme kartı desteği sunuluyor.

Xbox Series S fiyatı 5399 TL seviyesinde, bu videoyu sizlerle paylaştığımız tarihte yani 31 Ekim’de ön sipariş süreci devam ediyor. Yani ülkemizde bu konsola hemen sahip olmak mümkün değil, çıkış tarihi henüz bilinmezliğini koruyor.

1.9 kilogram ağırlığındaki konsolun boyutları 6,5 cm x 15,1 cm x 27,5 cm. Series S üzerinde Ethernet ve HDMI 2.1 portlarına ek olarak 3 adet USB 3.1 Gen 1 portu bulunuyor. Kablosuz internet tarafında çift bant 802.11ac ile karşımıza çıkıyor.


Kaynak:https://shiftdelete.net/xbox-series-s-kutusundan-cikiyor


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları