WordPress Tema Önerileri

WordPress Temaları kategorisinde tüm WordPress temalarına ulaşabilirsiniz. Arkadaşlar burada kendi beğendiğim  WordPress Temalarını listeleyeceğim. Sitemizden beğendiğiniz temaları ücretsiz indirebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Lütfen emeğimizin karşılığı için sitemizi sosyal medya hesaplarında veya forumlarda tanıtımını yapınız. Destek gördükçe daha iyi tema ve script paylaşımı yapmaya devam edeceğiz.

1- WordPress Program Paylaşım Scripti

Bu tema arkadaşlar program indirme temasıdır. İndirme sitesi açacak kişiler bu temayı rahatlıkla kullanabilir. Tema da biraz düzenlemeler yaparak kendi tarzınıza göre bir site açabilirsiniz.

2-WordPress Süper Kişisel Blog Teması

Kişisel Blog temasıdır. Kişisel blog sitesi açmak isteyen arkadaşlar rahatlıklar bu temayı kullanabilirler. Bu temanın admin panelinden bir çok işlemi yapabilirsiniz.

3- WordPress Ayesoft V5 Film Teması

Bu tema film temasıdır. Film sitesi açmak isteyen arkadaşlar bu temayı kullanabilir. Biliyorsunuz ki WordPress temalarında bot kullanabilirsiniz. Sitemizden WordPress Botları kategorisine bakabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar sitemizde görmek istediginiz tema ve scriptler için yorum kısmını kullanabilirsiniz.  Bir birinden güzel tüm WordPress Temalarını buradan görebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Kenan T.

eniyilerde.com yazarı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares