Windows ISO İndirme Kaynağı


1
1 Beğeni

Günümüzde bir çok kişi windows iso indirme kaynağı arıyor. Haliyle bu kadar kişinin aradığı dosya ve içeriklere kötü niyetli insanlar virüs bulaştırabiliyor. Format atayım derken tepetakla oluyorsunuz. 

Bu yüzden sizlere hem güvenilir hem de işini çok güzel yapan bir site önereceğim. Önereceğim site, sizlere orijinal iso dosyalarını veriyor. Bu sayede indirdikten sonra zip'ten çıkarma, virüs gibi olaylar ortadan kalkıyor. İndirdikten sonra yapmanız gereken tek şey Rufus ile USB'ye yazıp format atmak.

Windows 10 ISO İndir

Evet, şimdi bu siteden nasıl Windows 10 ISO indirileceğini anlatacağım. İlk olarak buraya tıklayın. Türü seçin kısmından Windows (Final) yazısını seçin. Ardından Versiyon Seçin kısmından da Windows 10'un istediğiniz versiyonunu seçin. Benim önerim en son yani 2004 builde sahip olan sürüm. Bir aşağıdan da dili seçtikten sonra artık neredeyse indirmeye hazırız. Son olarak mimariyi seçeceğiz. X64 seçmeyi unutmayın. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra ekranınızın şöyle olması gerekiyor:

Windows ISO İndirme Kaynağı 3 – Ekran Alintisi

Sağ taraftan İndir yazısına basarak ISO dosyasını indirmeye başlayabilirsiniz. ZIP, RAR tarzı sıkıştırma bulunmadığı için orijinal boyutta inecek. 

Windows Server ISO İndir

Yukarıda anlattığım aynı işlemleri uygulayacağız fakat bu sefer Türü Seçin kısmında TechNet Evaluation Center seçeceğiz. Böylece Versiyonu Seçin kısmında Windows Server gibi birçok araca ulaşabileceğiz. Eğer VMWare gibi programlar kullanacaksanız Türü Seçin kısmından Virtual Machines'i seçin. Oradan Windows XP'ye kadar ISO kaynağına ulaşabilirsiniz. Ve unutmayın ki Virtual Machines kısmından indirdiğiniz Windows 7'yi günlük olarak kullanabilirsiniz de.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları