Wild Rift Ping Sorunu ve Kesin Çözümü


0

LOL: Wild Rift geçtiğimiz günlerde Türkiye üzerinden indirmelere açıldı ve açılmasıyla birlikte sorunları da beraberinde getirdi. Bu sorunlardan en can sıkıcı olanıysa Wild Rift Ping Sorunu oldu. Bizde Wild Rift Ping Sorununu nasıl çözebileceğinizden bahsettik. İşte karşınızda LOL: Wild Rift Ping Sorunu Çözümü

LOL: Wild Rift Ping Sorunu ve Çözümü

Wild Rift Ping sorununu çözmek için birkaç yol bulunmaktadır. Aşağıda sizler için verdiğimiz çözüm yollarını mobil cihazınız üzerinde uygulayarak siz de Wild Rift ping sorununu halledebilirsiniz.

Wild Rift Ping Sorunu ve Kesin Çözümü 3 – wild rift ping sorunu ve cozumuLOL: Wild Rift Ping Sorunu ve Kesin Çözümü

1. Çözüm

İlk olarak yapmanız gereken LOL: Wild Rift oyununa giriş yapmadan önce cihazınızda RAM temizliği yapmaktır. CCleaner tarzı uygulamalar kullanarak RAM temizliği yapabilirsiniz. Böylelikle LOL: Wild Rift Ping sorunundan kurtulabilirsiniz.

2. Çözüm

İkinci olarak yapmanız gereken LoL: Wild Rift oyununu farklı programlar ile optimize etmektir. Bu sayede oyununuz daha fazla optimize olacak ve kasma sorununuz düzelecektir.

3. Çözüm

Yapabileceğiniz 3. şey ise Wild Rift oyununa giriş yaparak oyun ayarlarına girin. Ardından burada bulunan grafik ayarlarını en düşük seviyeye çekerek cihazınızın rahatlamasını sağlayın. Böylelikle LOL: Wild Rift Ping sorununuz çözülecektir.

4. Çözüm

Yazılımsal olarak yukarıda 3 çözüm yolu sunduk eğer oyunu oynarken hâlâ ping sorunu yaşıyorsanız cihazınızın Wild Rift için uygun olmadığını söyleyebiliriz.  Bunun için iyi özelliklere sahip bir akıllı telefon almanız gerekmektedir. 

Wild Rift Ping Sorunu ve Kesin Çözümü 4 – LOL wild rift ping sorunu nasil cozulurWild Rift MS Sorunu ve Çözümü

Bu çözümler sayesinde LOL: Wild Rift oyununu oynarken ping sorunu yaşamayacaksınız. Sizinde bulabildiğiniz LOL: Wild Rift Ping Sorunu Çözümü varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Diğer konular:


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları