WhatsApp Bilgisayardan Kullanma – PC WhatsApp

Mesajlaşma servisi WhatsApp günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta. Ee bu kadar kişi kullanınca varsayılan mesajlaşma uygulamamız ve her an her yerden mesajlarımıza ulaşmamız gerektiği anlamına geliyor. WhatsApp Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte bir çok yeniliği de beraberinde getirdi.Bunlarda birisi de kullanıcıların istediği WhatsApp’ı bilgisayardan kullanmak oldu. WhatsApp bilgisayardan kullanma konumuzda bunu size göstermek için yazıldı, çizildi haydi başlayalım.

WhatsApp’ı bilgisayarda kullanmak istiyorsanız ilk önce kullanıdığınız WhatsApp sürümünün güncel sürümü olmasına yani en son sürüm olduğuna dikkat edin.

Bunun için Google Play Store uygulamasına girip Whatsap uygulamasını güncellemeniz gerekmekte.

Güncellemeyi yaptıktan sonra herhangi bir tarayıcıdan (Chrome, Mozilla, İE, vs) Buraya tıklayarak Whatsapp Web sitesine giriyoruz.

Sitemize girdikten sonra güncel olan, güncellediğiniz whatsapp uygulamanıza girip sağ üst köşedeki üç noktaya tıklıyoruz.Aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

WhatsApp Bilgisayardan Kullanma - PC WhatsApp
WhatsApp Bilgisayardan Kullanma – PC WhatsApp – Eniyilerde.com

Üstteki resimde ok işaretiyle gösterilen WhatsApp Web kısmına tıklayın ve sonrasında az önce girdiğimiz sitede çıkan QR Kodunu taratın

WhatsApp’ı Bilgisayardan Kullanmak – PC WhatsApp – Eniyilerde.com

otomatik bir şekilde tarayıcınızdan Whatsapp hesabınıza giriş yapılacaktır.

Bu konumuzda bu şekilde arkadaşlar umarım faydalı olmuştur diğer konularımıza bakabilirsiniz.Anlamadığınız bir yer olursa ister yorum kısmından ister İLETİŞİM kısmından isterseniz de Eİ Forumda sorabilirsiniz.

Yazıyı Beğendiniz mi ?
Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares