Udemy para kazanma, udemy den para kazanmak | Nasıl başlamalıyım ?


0

Udemy birçok eğitim videosunu barındıran ve bunlardan bazılarının ücretli bazılarını ise ücretsiz olarak paylaşıldığı bir platform. Bugün udemy’den nasıl para kazanılır ve udemy’e nasıl bir giriş yapmalıyız bunu açıklayacağız.

Udemy ile para kazanma

Eğer photoshop’u çok iyi kullanıyorsanız, bir programlama dilini çok iyi veya iyi derecede biliyorsanız, çok güzel resim çiziyor ve bunu belli yöntemlerle yapıyorsanız veya bir platformun ( YouTube, wordpress, mybb, vbulletin, windows vs.) nasıl kullanılacağını iyi biliyorsanız ve bunları diğer isanlarla ücretli veya ücretsiz paylaşmak istiyorsanız yararlanabileceğiniz en iyi platformlardan birisi udemy olacaktır.

udemy den para kazanmak
Udemy

Udemy interaktif ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasından dolayı diğer benzeri platfromalardan bir adım önde…

Sizde profesyonel olduğunuz alanları detaylı bir şekilde videolarda anlatarak udemy sayfanızda paylaşırsanız udemy ile kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

evimde para kazanmak istiyorum adlı yazıyı oku.

Örneğin üniversitede okuduğunuz bölüm ile ilgili eğitim videolar çekebilirsiniz veya küçüklükten bu yana ilgilendiğiniz ve kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda videolar çekip paylaşabilirsiniz.

Tabi bunları yapmadan önce çeşitli sosyal mecralarda ( Facebook, youtube, twitter, twitch vs.) takipçilerinizin olması satışları iyi yönde etkileyecektir.

Yani udemy’e yönelmeden önce youtube’dan spoiler sayılabilecek videolar paylaşmanız faydalı olacaktır.

Videolarınızın görüntü kalitesi ve içeriğin kalitesi de udemy ile kazandığınızı paraya etki edecektir. Eğer bilgisayar üzeri eğitim videoları çekecekseniz kaliteli bir ses kaydedicisi, ekran kaydedicisi ve sizin konuşma tarzınız bu videonun kalitesini belli edecektir.

udemy para kazanma
Udemy ile para kazanma – Başlangıç

Eğitim verirken önemli bir yeri atlayıp önemsiz yerleri uzatmaya çalışırsanız çeşitli mecralarda eğitimleriniz kötü olarak anılacaktır.

Bu yüzden video çekmeye başlamadan önce bir yol haritası çizmeniz yararlı olacaktır.

Eğitim videolarını çektikten sonra tanıtım amaçlı olarak google ads ile doğr kitlelere reklamını yapmanız eğitimin duyulmasını sağlayacaktır, aynı şekilde forumlarda, çeşitli sitelerde paylaşımını yapmanız da işe yaracaktır.

Eğitimi satın alan kişilere gösterdiğiniz duyarlılık, ( yorumlara cevap verme, bir sonraki videoda bahsetme vs.) eğitimi alacak kişiler için referans niteliğinde olacaktır.

LOL Oynayarak para kazanın | nasıl mı ? yazımızı okuyun…!

Udemy hesabı nasıl açılır ? Udemy’den nasıl para çekilir ? Gibi soruları cevaplamadım eğer gerekirse konu altına yorum yaparak yazmamı isteyebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları