Merhaba arkadaşlar bugün YouTuber olmak isteyen ve intro yapmak için program arayanlara ücretsiz intro nasıl yapılır konseptli bir yazı yazmak istedim.Başka yerde kullanmaz isterseniz oda olur tabii.Neyse bugün sizlere göstereceğim intro yapma sitesi alanında şimdilik en iyi olan sitelerden biri.Bu siteyle programsız intro yapmak sizin için artık çocuk oyuncağı.

Bedava intro yapmak için gereken tek şey biraz hayal gücü onuda bizi izleyen insanlara kendimize çekebileceğimiz bir intro yapmakta kullanacağız.


Videolarınız için ücretsiz intro sitesiyle…

Videolarınızı veya slaytlarınızı hazırlarken başına isterseniz de sonuna intro ekleme yapmak isteyebilirsiniz. Fakat kullandığınız video hazırlama programları istediğiniz introyu hazırlamanıza olanak tanımıyorsa şimdi vereceğim ücretsiz intro yapma sitesi size aşağıda gördüğünüz resimdeki gibi intorlar yapmanızı sağlayacak ve bu şekilde oldukça profesyonel ve 3d intro yapabilirsiniz.

Youtube Ve Blog ile Para Kazanmak

www.eniyilerde.com

Başlayalım
Programsız İntro Yapma Sitesi - Ücretsiz ve Profesyonel İntro Yapmak - eniyilerde.com
Programsız İntro Yapma Sitesi – Ücretsiz ve Profesyonel İntro Yapmak – eniyilerde.com

Program yüklemeden ve zahmetsiz bir şekilde intro hazırlamak için uygun intro yapma sitelerinden biri olan FlixPress‘in kullanımı kolay ve çok çeşitli introlar sunmaktadır.

Ücretli intro hizmetinin yanı sıra ücretsiz introlarda yapabileceğiniz FlixPress size hazır intro paketlerinin üzerinde oynamalar yapma ve kendi resimlerinizi ekleme özellikleri de sunuyor.

Ayrıca sitenin kendi içinde barındırdığı jenerik müzikleriyle introlarınız hayat buluyor.

Programsız ve 3D İntro yapmak - eniyilerde.com
Programsız ve 3D İntro yapmak – eniyilerde.com

FlixPress’in ücretsiz ve programsız intro yapma servisinde faydalanmak için ilk olarak siteye üye olmamız gerekmekte.

Bunun için siteye girdikten sonra sağ üst köşedeki Register seçeneğine tıklıyoruz Login butonunun hemen altında yer alan Register linkine tıkladığımız zaman karşımıza çıkan sayfada istenilen bilgilerimizi giriyoruz.Formu doldurup kayıt olduktan sonra giriş bilgilerimizi girip siteye giriş yapıyoruz.

İLK OLARAK

Giriş yaptığımız zaman yatay menüde yer alan Automated Templates kategorisine tıklayıp introlarımızın bulunduğu sayfaya giriş yapıyoruz.

Sayfada ilk önce karşımıza ücretli intro şablonları çıkmaktadır.Siz ise ücretsiz intro şablonlarını görmek için Sayfada bulunan “Sort By” kısmındaki seçenekleri en altta bulunan “Lowest Price First” seçeneğini seçerek karşınıza ilk önce ücretsiz introların gelmesini sağlıyorsunuz.

Gelen ücretsiz introlardan beğendiğiniz bir intro şablonunu seçip istediğiniz resimleri ve başlıkları ekleyip bu şekilde ücretsiz ve profesyonel görünen introlar yapabilirsiniz.

İntronuza gerekli resimleri ve başlıkları ekleyip intronuzu videonun başına ekleyebileceğiniz hale getirdikten sonra bilgisayara indirmemiz gerekiyor.

Ücretsiz İntro Yapma Sitesi – 3D intro Yapma Sitesi – eniyilerde.com
İntro Hazır 🙂

İntro editleme işlemimiz bittikten sonra yatay menüde bulunan My Account kısmına giriyoruz ve burada hazırladığınz olduğunuz introyu göreceksiniz.

İntronun altında bulunan More Options yazısına tıklıyoruz ve son dokunuş olan CD seçeneğine tıklayarak hazırlamış olduğumuz ücretsiz intromuzu bilgisayarımıza indiriyoruz.

Evet bundan sonra videolarınıza eklemek için intronuz hazır bundan sonra kaliteli içerikler çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Kendinize iyi bakın bir sonraki yazıma bekliyorum.Hoşça kalın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
HMM HMM
0
HMM
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
OMG OMG
0
OMG
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Kenan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Liste
İlgi Çekici Bir Liste Oluştur
Meme
Upload your own images to make custom memes
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı