Türkçe Link Kısaltma Scripti

Türkçe Link Kısaltma Scripti indir. Arkadaşlar Bugün sizlere yeni bir scripti tanıtacağım. Scriptimiz link kısaltma servisidir. Scriptimiz Php Scritler kategorisinde yer almaktadır.Bu script sayesinde uzun linkleri kısaltabilirsiniz. Scripti kurarken herhangi bir problemde yorum yaparak problemi bize bildirebilirsiniz. Bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Nasıl Kullanılır?

LinkoKısalt scriptini kullanabilmek için bilgisayarınıza indirmeniz gereklidir. İndirdikten sonra baglan.php dosyasını metin düzenleyicisi ile açıp, $sitead = “LinkoKısalt”; satırındaki LinkoKısalt yerine kendi sitenizin adını yazmanız, $db = new PDO(“mysql:host=localhost;dbname=kisa”, “root”, “12345678”); satırındaki localhost yerine MySQL sunucuzun adresini, kisayerine veritabanınızın adını, root yerine veritabanı kullanıcı adını ve 12345678 yerine veritabanı kullanıcı şifresini yazmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra scriptin ana dizininde bulunan veritabani.sql dosyasını veritabanına aktarmanız gerekmektedir. Ek Olarak: olustur.php dosyasında bulunan http://127.0.0.1/kisaurl/git.php?id= kısmını silip yerine kendi scripti kurduğunuz site ve dizin adresini yazmanız gereklidir. (http://orneksiteadresi.com/ gibi)

Scriptin Özellikleri

  • Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu.
  • Reklam ekleyebilme imkanı.
  • Bootstrap ile mobil uyumlu tasarım.
  • Şifreli link kısaltma özelliği.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Türkçe Link Kısaltma Scripti” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares