TOGG’dan fiyat iddiaları için açıklama geldi!


0

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), ortaya çıkan fiyat iddiaları hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada fiyatların kesin olarak doğru olmadığı ve fiyatların kim tarafından açıklandığı bilinmediği belirtildi.

TOGG Twitter hesabı aracılığıyla yapılan açıklamada, bu tür haberlere itibar edilmemesi gerektiği belirtildi. Ayrıca heyecanlı gelişmelerden haberdar olmak için de TOGG’un takip edilmesi önerildi.

TOGG fiyat için açıklama yaptı

Büyük heyecanla beklenen TOGG ve fiyatı için bazı bilgiler sosyal medyada ortaya çıkmıştı. Bu bilgilere göre TOGG’un fiyatı 170.000 180.000 TL bandından başlayacaktı. En dolu paketi için de 250.000 – 260.000 TL iddiaları yer alıyordu. Bu iddiaların çokça paylaşılmasının ardından TOGG bir açıklama yaptı.

TOGG için fiyat iddiaları açıklama paylaşımında fiyatları kimin ortaya çıkardığı bilinmediği belirtildi. Ayrıca bu bilgilerin TOGG tarafından açıklanmadığı duyuruldu. Ayrıca fiyat bilgilerinin açıklanmasının 2022’den önce olamayacağı belirtildi. Bu tür haberlere de itibar edilmemesi istendi. Mesajın sonunda da TOGG’dan gelecek olan heyecanlı haberler için takipte kalınması istendi.

Bu açıklamayla birlikte son günlerde çokça konuşulan fiyat bilgileri yalanlanmış oldu. Bu tür bilgiler için de TOGG resmi sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerektiği belirtildi.

Kaynak: https://shiftdelete.net/togg-fiyat-aciklama-geldi


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları