Hilesiz Tiktok Takipçi Kasma I Tiktok İzlenme Arttırma


0

Günümüzde birçok fenomenin yönelmiş olduğu eski adı Musically olan Tiktok platformu son yıllarda tüm dünyada oldukça popüler bir hale geldi. Bu yazımızda birçok kullanıcının kafasında olan “Tiktok takipçi kasma, tiktok nasıl takipçi kasılır?, hilesiz tiktok takipçi kasma, tiktok hesabı nasıl büyütülür?, tiktok izlenme arttırma” gibi sorulara yanıt arayacağız.

Hilesiz Tiktok Takipçi Kasma

Hilesiz Tiktok takipçi kasma diğer sosyal medya platformlarına göre oldukça kolaydır. Tiktok takipçi kasmak isteyenlerin yapması gereken şey kaliteli ve düzenli içerik üretip bu içerikleri Tiktok algoritmasına uygun bir biçimde paylaşmaktır.

Tiktok İzlenme Arttırma Taktiği

Tiktok izlenme arttırma taktiği oldukça basittir. Hedefimiz Tiktok izlenme arttırma algoritmasına uyarak izlenmemizi ve dolaylı olarak beğeni ve yorumlarımızı arttırmak olacak. Şimdi gelin bu tiktok izlenme arttırma algoritması nedir, nasıl uygulanır buna bakalım.

İlginizi Çekebilir ! : Sosyal Medya Yasası Nedir?

Tiktok İzlenme Arttırma
Tiktok İzlenme Arttırma

Tiktok İzlenme Arttırma Algoritması

Tiktokta takipçi kasmak isteyen kullanıcılar bu algoritmaya uyarsa diğer kullanıcılardan 2-0 önde olacaktır. Tiktok izlenme arttırma algoritması:

  1. Tiktok bizden kaliteli içerik üretmemizi istiyor. Öncelikle ürettiğiniz içerik bulanık olmamalı. Yani videonuzun görüntü kalitesini yüksek tutmaya özen gösterin.
  2. Videolarınızda mümkünse yaygın olan seslerden kullanın.
  3. Açıklamaya kullanım sayıları 20.000 – 150.000 arasında olan 5 etiket ekleyin. Daha yaygın olan etiketler ve 5’ten fazla etiket kullanmak faydadan çok zarar olabilir.
  4. İçeriklerinizi 17.00 – 20.00 saatleri arasında paylaşın.
  5. Bot takipçi satın almayın. Bot takipçi satın alırsanız bahsettiğim %20’lik kısıma bot olan hesaplar da gireceği için otomatik olarak ilk etkileşimleriniz düşecektir. İlk etkileşimleriniz düştüğü için de Tiktoklarınız takipçilerinizin karşısına daha az çıkacaktır. Bu da sizi oldukça olumsuz etkileyecektir.

Bu bahsettiğim 4 adımı eksiksiz şekilde uygulayın. Tiktok, paylaştığınız videoyu ilk olarak takipçilerinizin %20’sine gösterir. %20’lik kısımın videonuza vermiş olduğu etkileşime göre diğer takipçilerinize de gösterilir veya videonuz kalan %80’lik kısmın anasayfasında altlarda kalır. Eğer ki %20’lik kısım iyi etkileşim verirse tiktok’unuz kalan %80 kısma gösterilecek ve onların tiktok’unuzu beğenme oranı yüksek olursa algoritma insanlar bu videoyu beğeniyor, demek ki bu tiktok kaliteli olarak düşünüp tiktok’unuzu keşfete düşürecek.

Püf Noktalar ! : 

  • Yaygın olan tiktok akımlarını çekin
  • Tiktok paylaştığınızda içeriğinizi DM’den arkadaşlarınıza gönderip beğeni ve yorum yapmalarını isteyin.
  • Abartmamak şartıyla gt yapın.
  • Sakın bot takipçi satın almayın.

Evet bu yazımızda Tiktok izlenme arttırma, Tiktok takipçi kasma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarız yardımcı olabilmişizdir…

Aklınıza takılan yerleri yorum olarak bize sorabilirsiniz. Tarafımızca kasılmış hazır tiktok hesaplarını satın almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları