Suyu dezenfektan haline getiren 199 TL’lik cihazı test ettik!


0

A101 aktüel ürünleri arasında yer alan uygun fiyatlı teknolojik ürünleri test etmeye devam ediyoruz. Bugünki test konuğumuz ise, A101’de satılan Woon dezenfektan su üretme cihazı oldu. Bu cihazı gerçek bir bakteri ölçüm cihazı ile test ettik!

Uygun fiyatlı teknolojik ürünleri test etmeye devam ediyoruz!

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Sudan dezenfektan üreten cihazı test ettiğimiz bu videomuzda, özellikle pandemi döneminde insanların ilgi duyabileceği bir ürünü test ettik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

A101’de satılan Woon dezenfektan su üretme cihazı

A101’de satılan uygun fiyatlı ürünleri test etmeye devam ediyoruz. Bu seferki incelediğimiz ürün, A101’de satışa sunulan Woon dezenfektan su üretme cihazı oldu. Bu cihazın özelliklerine bakarken, gerçekten işe yarayıp yaramadığını da gerçek bir bakteri ölçüm cihazı ile test ettik.  A101’de satışa sunulan Woon dezenfektan su üretme cihazı, 350 ml su ve 3 gr tuz ile çalışıyor. İçerisine koyduğumuz 350 ml su ve 3 gr tuzu, elektroliz teknolojisi ile suyu dezenfektan haline getiriyor. Bu dezenfaktanlı su ile yüzeyleri temileyebiliyor ve belirtilene göre yüzde 99 oranında bakterileri öldürebiliyorsunuz.

YouTube kanalımıza yüklediğimiz yeni videomuzu izledikten sonra sizler de bizlerle beraber fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni videolardan haberdar olmak için de kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!


Kaynak: https://shiftdelete.net/199-tl-ye-suyu-dezenfektan-haline-getiren-cihazi-test-ettik

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları