Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı


0

Yeni Sünger Bob filmi, salgından dolayı sinemalar kapandığından beri en iyi açılış hafta sonunu gerçekleştiren yapım oldu. Ancak yine de 1 milyondan az kazanan The SpongeBob Movie: Sponge On The Run’ın koltuğu çıkacak olan yeni filmlerle sallanabilir.

Yeni Sünger Bob filmi gişede öne çıktı

2020, pandemi nedeniyle sinema sektörü için garip bir yıl olmaya devam ediyor. Sektörün kalbi Amerika’da en büyük hasılatı Bad Boys For Life filmi yaparken, Mart ayının ortalarından bu yana 1 milyon dolar barajını aşabilen film olmadı. Ancak yeni Sünger Bob filmi buna çok yaklaştı. Box Office Mojo’nun aktardığı verilere göre, 14-16 Ağustos hafta sonu yapımları arasında SpongeBob: Sponge on the Run Mart ayından bu yana en güçlü açılışı yaptı. 300 perdede yayınlanan film yapımcısına 900 bin dolar hasılat kazandırdı. Rakamlara bakıldığında ise çoğu yılın standartlarından oldukça düşük olduğu görülebiliyor. Ancak 2020 koşullarında incelendiğinde oldukça yüksek olduğu görülüyor.

Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı 3 – sunger bob filmi pandemiden sonra en iyi acilisi yapti

2021 yılında CBS All Access ile tam erişime açılacak yapım için ilk sinema planları iptal edilmişti. Ancak bir noktada sınırlı bir serbest bırakma kararı verildiği görülüyor. Box Office’in yayınladığı verilerde ikinci sırayı ise The Tax Collector filmi aldı. Önceki haftalarda gişe rekorları kıran yapımlara baktığımızda ise Jurassic Park ve Star Wars: Empire Strikes Back gibi eski yapımların yer aldığını görüyoruz. Ancak yeniden salonlarda oynatılan yapımlarla ilgili herhangi bir gelir bilgisi bu haftalık paylaşılmadı.

Öte yandan 2020 yılında vizyona girmesi planlanan büyük yapımların arasında yeni James Bond filmi No Time To Die, Wonder Woman 1984 ve Black Widow yer alıyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/sunger-bob-filmi-pandemiden-sonra-en-iyi-acilisi-yapti


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları