Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 25 Ağustos


0

Bu hafta da en iyi 20 TL altı oyunlar listesi ise sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çeken oyunların fiyatlarında indirim yapıldı. Yaz ayında artan oyun oynama süreleri de göz önüne alındığında, listede yer alan oyunların iyi fırsat olduğu görülüyor. Steam, 20 TL altı oyunlar ile oyuncuları daha çok kendisine çekmeyi hedefliyor. İndirimlerle birlikte oyunculardan başarılı yorum almayı kazanan oyunları listeye dahil ettik. Listede uzun indirim süresine sahip olan oyunlar olduğu gibi kısa süreli indirimde olan oyunlar da var.

Bugün listede yer alan oyunlar arasında yüksek oranda indirim alan oyunlar da bulunuyor. Ayrıca listedeki her oyun için temel bilgiler ve indirim oranlarına ait detaylar belirtilmiş durumda. Böylelikle oyunun ne kadar indirim aldığını da inceleyebilirsiniz. Ek olarak, ilgili oyunun hangi tarihe kadar indirim fiyatına sahip olacağı başlık altında bulunuyor.

En iyi 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar aksiyon, macera, simülasyon, strateji ve RP türünden kendisini gösteriyor. Yapılan indirimlere göz atıldığında da oranın yüzde 10 ile yüzde 75 arasında değiştiği görülüyor. Günümüzdeki oyun fiyatlarıyla listede yer alan oyunların fiyatları incelendiğinde, listedeki oyunların avantajlı olduğu görülüyor. Dilerseniz oyunların mağaza sayfalarına da başlık altından ulaşabilirsiniz. Şimdi oyunlara geçelim.

 1. 1 Gunfire Reborn

  Normal satış fiyatı 20,50 TL olan Gunfire Reborn, yüzde 10 indirim aldı. Bu indirimli fiyatla birlikte 18,45 TL olan oyun, 30 Ağustos tarihine kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Oyun, oyuncular tarafından yapılan incelemelerde “çok olumlu” yorumlar aldı.

  23 Mayıs 2020’de erken erişim olarak oyuncularla buluşan oyun, FPS ve RP türünü bir araya getiriyor. Oyuncular farklı türdeki karakterleri oynayabiliyor, rastgele düşen silahlarla rastgele maceralara atılabiliyor. Her defasında rastgele gelişen olaylar ve yetenekler sayesinde oyunda farklı deneyimler elde etmek mümkün.

 2. 2 Not For Broadcast

  En iyi 20 TL altı oyunlar listemize bir erken erişim oyunuyla daha devam ediyoruz. Simülasyon türünde kendisini gösteren Not For Broadcast, normal satış fiyatı olan 32 TL’den yüzde 30 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 22,40 TL olan oyun, 26 Ağustos tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, oyunculardan “son derece olumlu” yorum alma başarısına sahip.

  Oyunda, bir televizyon kanalının reji yönetimi kontrol ediliyor. Oyun içinde yer alan bölümlerle birlikte farklı senaryolar işleniyor ve oyuncuların eğlenmesi amaçlanıyor. Ancak oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu belirtmekte yarar var.

 3. 3 Magicka 2

  Normal satış fiyatı 24 TL olan Magicka 2, yüzde 75 oranında indirim aldı. Bu indirimin ardından fiyatı 6 TL olan oyun, 31 Ağustos tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan buluşacak. Oyun için Steam üzerinden yapılan yorumlar incelendiğinde “çok olumlu” olduğu görülüyor.

  RP türünden kendisini gösteren oyun, birden çok bölümle kendisin gösteriyor. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunda farklı türde büyü becerileri kendisini gösteriyor. Keşfe açık olan oyunda, düşmanları olduğu gibi arkadaşlarınızı da öldürebiliyorsunuz. Birçok oyuncu da bunun daha eğlenceli olduğunu belirtiyor.

 4. 4 Aim Hero

  En iyi 20 TL altı oyunlar listesinde sıra Aim Hero’ya geldi. Normal satış fiyatı 10 TL olan oyun, yüzde 50 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 5 TL olan oyun, 31 Ağustos tarihine kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Oyun, yapılan yorumlarda “çok olumlu” yorumlar alma başarısını göstermiş durumda.

  Oyun, FPS oyunu severler için kendisini gösteriyor. Birçok oyuncunun “aim” yeteneklerini artırması için geliştirilen oyun, farklı alıştırma modları ile kendisini gösteriyor. CS:GO, PUBG, Overwatch, Fortnite vb. oyunlar için faydalı olduğunu belirten Aim Hero, üçüncü oyuncu modunu da destekliyor.

 5. 5 Bridge Constructor Portal

  Normal satış fiyatı 18,50 TL olan Bridge Constructor Portal, yüzde 50 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 9,25 TL olan oyun, 31 Ağustos tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlar alma başarısına sahip.

  Oyun, oyuncuların yakından tanıdığı Portal ve Bridge Constructor oyunlarını temel alıyor. Bu iki oyunun bir araya gelmiş hali olan oyunda 60 farklı test odası bulunuyor. Bu test odalarında da köprüler, rampalar, kızaklar vb. engeller bulunuyor. Bu engelleri geçmek için portal ve geliştirme yeteneklerinin bir araya gelmesi lazım.

 6. 6 Neo Cab

  Steam 20 TL altı oyunlar listesinde sıra bu haftanın son oyununa geldi. Normal satış fiyatı 25 TL olan Neo Cab, yüzde 35 indirim aldı. Bu indirimin ardından 16,25 TL olan oyun, 31 Ağustos tarihine kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Oyun, yapılan incelemeler sonucunda “çok olumlu” yorum ortalama başarısın gösterdi.

  Otomasyon sistemlerinin yönettiği bir dünyada yaşanan hayatı gösteren oyun, Los Ojos isimli şehirde bir sürücü olan Lina karakterini konu ediniyor. Lina, en yakın arkadaşını kaybetmiş durumda. Bununla birlikte parası ve kalacak yeri de bulunmuyor. Bu nedenle sadece aracı sürmek gerekiyor.

  Bu haftaki listemiz bu şekildeydi. Sizin tercihiniz hangi oyundan yana oldu?

  Kaynak: https://shiftdelete.net/steam-en-iyi-20-tl-alti-oyunlar-25-agustos


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları