Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 19 Ağustos


0

Bu hafta da en iyi 20 TL altı oyunlar listesi ile karşınızdayız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimle birlikte fiyatı dikkat çeken oyunları listemize dahil ettik. Yaz aylarında artan oyun oynama süreleri için Steam de 20 TL altı oyunlar ile oyunculara destek oluyor. Oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran uygun fiyatlı oyunları da bu listeye dahil ettik. Listede indirim süresi uzun olan oyunlar olduğu gibi yakın tarihler de yer alıyor.

Bugün listede yer alan oyunlar arasında yüksek orana sahip olan oyunlar da kendisini gösteriyor. Ayrıca listedeki her oyun için öne çıkan bilgiler ve indirim oranları da bulunuyor. Oyunların normal ve indirimli fiyatlarını da başlık altında belirtilmiş durumda. Böylelikle oyunun ne kadar indirimde olduğunu daha kolay inceleyebilirsiniz. Ek olarak ilgili oyunun hangi tarihe kadar indirimde olacağı da başlık altında bulunuyor.

En iyi 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar aksiyon, macera, simülasyon, RP ve spor türünde kendisini gösteriyor. Yapılan indirimler incelendiğinde oranın yüzde 40 ve yüzde 92 arasında değiştiği görülüyor. Günümüzdeki oyun fiyatlarıyla listede yer alan oyun fiyatları incelendiğinde, listedeki oyunların avantajı ortaya çıkıyor. Dilerseniz oyunların mağaza sayfalarına da başlık altından ulaşabilirsiniz. Şimdi oyunlara geçelim.

NBA 2K20

Basketbol severlerin beğeneceği oyun NBA 2K20, yüksek oranlı indirimiyle gündem oldu. Normal satış fiyatı 249 TL olan oyun yüzde 92 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 19,92 TL olan oyun, 1 Eylül tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan buluşacak. Oyun, Steam üzerinde yapılan değerlendirmelerden “Karışık” oylar aldı.

Gelişmiş grafiği ve oyun modlarıyla basketbol severlerle buluşan NBA 2K20, kontrolcü için yapılan iyileştirmeleri de oyunculara sunuyor. Ancak oyun için Steam üzerinden yapılan yorumlar incelendiğinde oyunda bug’lar olduğu ve beklenilen performansın verilmediği de yazıyor.

Besiege

En iyi 20 TL altı oyunlar listesine bir simülasyon oyunuyla devam ediyoruz. Normal satış fiyatı 25 TL olan Besiege, yüzde 50 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 12,50 TL olan oyun, 21 Ağustos tarihine kadar indirimli fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde yapılan incelemelerde “Son derece olumlu” yorum alma başarısına sahip.

Fizik tabanlı inşa oyunu olan Besiege, singleplayer ve multiplayer modları oyunculara sunuyor. Oyunda, oyuncuların tasarımcı yanı ön plana çıkarak üretimler yapıyor, makineler geliştirilebiliyor. Oyun oldukça düşük sistemlerde de çalışabiliyor. Oyunda sınır bulunmadan hayal gücünüze göre her şeyi yapabilirsiniz.

Ryse: Son of Rome

Listemize bir aksiyon oyunuyla devam ediyoruz. Normal satış fiyatı 18,50 TL olan oyun, yüzde 70 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 5,55 TL olan oyun, 31 Ağustos tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlar alma başarısı gösterdi.

Oyunda barbarlarla savaşan Roma askeri olarak kendinizi buluyorsunuz. İntikam yeminleri eden ve bu hırsla düşmanlarına saldırılan düzenleyen Marius isimli karakterimiz, gelişmiş grafik sistemiyle oyuncuları memnun etmeye çalışıyor.

Salt

Listemize bir macera ve RP oyuna geldik. Normal fiyatı 25 TL olan Salt, yüzde 90 gibi yüksek oranlı indirim aldı. Bu indirim sonucunda da 2,50 TL olan oyun, 24 Ağustos tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan buluşacak. Oyun, yapılan incelemeler sonucunda “çoğunlukla olumlu” yorumlara sahip.

Oyun, bir adada başlıyor. Bu adayken küçük bir sandık da karakterimize veriliyor. Etraftaki nesnelerle iletişim kurduktan sonra da araç gereç üretimine başlıyor ve farklı adaları keşfetmeye çıkıyoruz. Oyunda korsanlara karşı mücadele de bulunuyor.

American Truck Simulator

En iyi 20 TL altı oyunlar listesinde bir diğer simülasyon oyunu American Truck Similator oldu. Normal satış fiyatı 59 TL olan oyun, yüzde 75 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 14,75 TL olan oyun, 24 Ağustos tarihine kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak.

Oyunda, ABD haritası üzerinde klasik kamyon simülasyonu deneyimi yaşanıyor. Avrupa sürümünden sonra oyuncularla buluşan Amerikan versiyonu da gerçek markalar, gerçekçi yükler ve yollarla oyuncuları etkilemeyi hedefliyor.

Dead Cells

Steam 20 TL altı oyunlar listesinde son oyuna gelmiş durumdayız. Normal satış fiyatı 40 TL olan Dead Cells, yüzde 40 indirim aldı. Bu indirim sonucunda da 24 TL olan oyun, 24 Ağustos tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, yapılan değerlendirmelerde “son derece olumlu” yorumlara sahip.

2 boyutlu olarak oyuncularla buluşan oyunda aksiyon ve macera eksik olmuyor. Farklı silah kombinasyonları ve silah türleriyle oyuncuların karşısına çıkan Dead Cells, değişken haritası sayesinde farklı deneyimi yaşatıyor.

Bu haftaki listemiz bu şekildeydi. Sizin bu listede tercih edeceğiniz oyun hangisi olur?

Kaynak: https://shiftdelete.net/steam-en-iyi-20-tl-alti-oyunlar-19-agustos


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları