Spotify’ın ilk espor ortaklığı: League of Legends


65
11 Paylaşım, 65 Beğeni

Spotify farklı ortaklıklar kurarak yoluna devam ediyor. En son Riot Games ile iş birliği yapan Spotify, bu kapsamda ilk espor ortaklığını da kurmuş oluyor. Bu ortaklığın bir meyvesi ise League of Legends podcast yayınları oluyor. Spotify League of Legends yayınları yapmayı planlıyor.

Spotify League of Legends yayınları yapacak

Farklı ortaklıklar ile dikkat çekmeyi başaran Spotify, Riot Games ile ilk gerçekleştirdiği espor ortaklığında yeni adımlar atıyor. Bu noktada farklı teklifler ile karşımıza çıkmaya planlayan şirket, Riot’un en popüler oyunlarından olan League of Legends için özel ve aynı zamanda küresel ses hizmeti sağlayıcısı haline geldi. Bunun gerçekteki karşılığı ise bir dizi LoL bağlantılı içeriğin Spotify üzerinde yer alacak olması.

Popüler hizmet, özellikle LoL ve espor dünyasını merkeze alan orijinal podcast yayınları üzerinde çalışıyor. Şu an için podcast yayınlarının başlangıç tarihi hakkında bir açıklama yapılmamış olsa da bu yıl içinde karşımıza çıkması oldukça yüksek bir ihtimal gibi duruyor.

Spotify'ın ilk espor ortaklığı: League of Legends 3 – Spotify League of Legends yayinlari 01

Spotify bunların yanı sıra aynı zamanda “Official League of Legends” ve “This Is League of Legends” gibi çalma listeleri de dahil olmak üzere yeni oyun müzikleri ve podcast listeleri üzerinde çalışıyor. Resmi olarak LoL merkezi oluşturan Spotify, bu noktada ortaklığın hakkını verecek gibi duruyor.

Spotify geçen yıldan beri özellikle podcast yayınlarını geliştirmek adına önemli satın alımlar ve ortaklıklar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda başlayan Gimlet Media ve The Ringer’ın satın alınmasının ardından DC evrenini içine alan yeni yapımlar yapmak için ortaklık kurmuştu.

Spotify’daki listelere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://shiftdelete.net/spotify-ilk-espor-ortakligi-league-of-legends

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65
11 Paylaşım, 65 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları