Sosyal Medyada Takipçi Sayısını Arttırma Yöntemleri


1
1 Beğeni

Pek çok sosyal medya kullanıcısı dönem dönem düşük takipçi sayılarından yakınarak takipçi sayılarını arttırmak isterler. Ne yazık ki internette dolaşan faydadan çok zararı olan takipçi hilelerini kullanmaya çalışırlar. Fakat bu tarz hile ve uygulamaların çoğunun clickbait (tıklama tuzaklı), para tuzaklı ve hatta virüslü olduğunu ilk başta bilmezler.

Bu içeriğimizde bizler de sizlerin bu konuda çeşitli öneriler sunacağız. Sizleri sıkıntılı uygulamalar ile uğraştırmadan en doğal yollarla en organik şekilde takipçi sayınızı nasıl arttırabileceğinizi anlatacağız. Sizinle paylaşacağımız yöntemlerin güzel yanı aklınıza gelebilecek hemen hemen her bir sosyal medya platformunda kullanmak için uygun olmasıdır 🙂 Bu sebeple lafı uzatmadan konuya geçelim…

Takipçi Sayısını Arttırma Yöntemleri

  • Geri takip (gt) yapan profilleri bularak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu tarz profillerde ilgili gönderilerin altına gt diye yorum yapan kişileri bulup karşılıklı olarak takipleşebilirsiniz.
  • Benzer sayıda takipçi sayısına sahip olan profiller ile hikayelerde, gönderilerde vb. karşılıklı profil paylaşımı (sfs) yaparak kolaylıkla takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
  • Hazır hesap alarak hiçbir dertle uğraşmadan, vakit kaybı ile uğraşmadan yüksek takipçili hesaplara sahip olabilirsiniz. Fakat hem satıcıya karşı hem de hesabı seçerken son derece dikkatli olmanız gerekir.
  • Takipçi arttırma sitelerini kullanarak takipçi kasmak mümkündür fakat abartıya kaçmamak gerekir.

Sosyal Medyada Takipçi Sayısını Arttırma Yöntemleri 3 – instagram takipci satin almak guvenilir mi

  • Hazır takipçi satın alarak benzer bir işlemi gerçekleştirebilirsiniz fakat hazır takipçiler genellikle sahte (fake – bot) profillerdir.
  • Takipçi panellerini kullanarak takipçi kasma, beğeni, etiket takibi, takipten çıkma gibi pek çok işlemi bilgisayarınıza otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Fakat bu hizmette genellikle ücretli olarak satılmaktadır.
  • Karşılıklı takip yapılan siteleri kullanarak "acaba geri takip etti mi, yalan mı söyledi" derdinden kurtularak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Addmefast bu sitelere örnek olarak verilebilir.
  • Parayla reklam vererek yani diğer bir ifade ile dijital pazarlama yaparak da benzer bir işlemi gerçekleştirebilirsiniz fakat bu iş için de yine bir bütçe gerekmektedir.

Takipçi kasma ve takipçi arttırma amacıyla yaygın olarak kullanılan kullanılan yöntemler genel olarak bu şekilde. Bu yöntemler içerisinden imkanlarınıza, bütçenize ve amacınıza en uygun olanını bulup gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fakat bu yöntemleri uygularken sosyal medya uygulamalarının koyduğu limitleri aşmamaya dikkat etmelisiniz. (Örneğin saat başına maksimum X adet beğeni yapma ve Y adet takip etme limiti gibi) Aksi taktirde hesabınızda çeşitli uyarılar alabilirsiniz ve hatta shadowban (gölge yasaklama) sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Takipçi Sayısını Arttırma Yöntemleri 4 –

Özel Bir İpucu: Profilleriniz için takipçi sayısını arttırma işlemi yaparken bir takım özel detaylara dikkat ederek bu süreci daha da hızlandırabilirsiniz. Sosyal medyada prim yapan şeyler söz sayfaları, kadın erkek ilişkileri, kısmi müstehcenlik (tabiki bu etik olmadığı için önermiyoruz), motivasyon sayfaları daha iyi etkileşim alırlar. 

Eğer kendi profilinizi değil de, bir sayfayı büyütmeye çalışıyorsanız sayfanın etkileşim alan bir konuda olduğuna emin olun, bol bol etiket kullanımı yapın. Daha da önemlisi kullanıcılar için özgün, başarılı ve etkileyici (bunun sırrı kullanıcılarla duygusal bağ kurmaktan geçer) içerikler üretin. Kopya içerikten kesinlikle kaçının. İşte bu sayede insanlar bir süre sonra sizin sayfanızı kendi istekleri ile takip etmeye başlayacaklardır.

Kaynakça: https://technogezgin.com/takipci-kasma-takipci-arttirma-yollari/


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları