Sony ZV-1 vLog kamera incelemesi!


45
9 Paylaşım, 45 Beğeni

Dijital mecraların yaygınlaşması sonucunda, vLog kameraları popülerleşmeye başladı. Kendi içeriğini kendisi kaydetmek isteyen kişiler için vLog kameraları gerçekten önemli teknolojik ürünler arasında. Bunun nedeni ise bazı kameralar, hem ağır oluyor hem de ekranları yeterli açıda döndürülmediği için, kişi kendini çekerken ne yaptığını ya da nasıl göründüğünü fark edemiyor. Hal böyle olunca, vLog çekmek de bir hayli zorlaşıyor. Bu gibi senaryoları ortadan kaldırabilecek bir kamera incelemesi ile sizlerle buluşuyoruz. Sony ZV1 vLog kamera incelemesi yayında! Sony ZV1 vLog kamera özellikleri burada!

Sony ZV1 vLog kamera incelemesi!

Bu incelememizde sizler için birçok özellikten bahsederken, bu özelliklerin bizlere nasıl bir deneyim sunduğunu da anlattık. Lafı uzatmadan sizleri, hazırladığımız Sony ZV1 vLog kamera incelemesiyle baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Sony ZV1 vLog kamera özellikleri

4K HDR kayıt yapabilen Sony ZV1, yanında birçok özellik ile birlikte geliyor. Nötr Yoğunluk (ND) filtresi sayesinde alan derinliğini iyileştirebiliyor ve çeşitli görüntülerin daha doğal ve gerçekçi yakalanmasına olanak sağlıyor.

1,0 tipi (13,2 mm x 8,8 mm) Exmor RS CMOS sensör sayesinde diğer kameraların bir tık önüne geçtiğini belirtebiliriz. 20.1 megapiksel çözünürlük sunan BIONZ X görüntü işleme motoru sayesinde, hem video hem de fotoğraf konusunda başarılı işler çıkarabiliyor.

Rüzgar siperi sayesinde farklı alanlarda, ekstra araç gerece ihtiyaç duymadan ses kayıt yapabilmesi, küçük ve kompakt yapısına uygun bir özellik. Bu sayede kameranızı çantanıza atıp, başka bir mikrofon almadan dış çekim yapmaya gidebiliyorsunuz.

Sony ZV1 blog kamerası hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/sony-zv1-vlog-kamera-incelemesi


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
9 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları