Sony Xperia 5 II canlı canlı görüntülendi! İşte videosu


0
2 Paylaşım

Sony Xperia 5 II için hazırlanan tanıtım videosu ortaya çıktı. 17 Eylül 2020 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulacağı duyurulan Japon modelin teknik özellikleri sızdırılmıştı.

Yayımlanan videoda yeni ürünün oyun ve multimedya performansına odaklanılmış. Bu modelde 120 Hz ekran tazeleme hızı ve 240 Hz dokunma algılama hızı gibi önemli özellikler mevcut.

Sony Xperia 5 II tanıtım videosu ile gündemde

Sony’nin yeni üyesinde 2 adet stereo hoparlör ve oyun geliştirme yazılımı yer alıyor. 3.5 mm kulaklık girişine ev sahipliği yapan Xperia 5 II isimli model ile 120 FPS ve 4K ekran çözünürlüğü eşliğinde yavaş (ağır) çekim videolar kaydedilebiliyor.

Objelere otomatik bir şekilde odaklanabilen kameraları ile saniyede 20 kareye kadar çekim hizmeti sunan Japonya temsilcisi HDR OLED mimarisine sahip olan bir ekranla satışa sunulacak. Bu ekrana Full HD Plus teknolojisi eşlik edecek

Sony Xperia 5 II canlı canlı görüntülendi! İşte videosu 3 – sony xperia 5 ii tanitim videosu ile gundemde 1

21:9 formatına göre tasarlanan bu akıllı telefonu Snapdragon 865 işlemcisi destekleyecek. Bu işlemci 7 nm fabrikasyon süreci ile üretildi. Kendisinin çekirdek şeması şu şekilde: 1 x 2.84 GHz Kryo 585 + 3 X 2.4 GHz Kryo 585 + 4 x 1.8 GHz Kryo 385.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi ilgili video ile baş başa bırakalım. Batarya kapasitesi 4000 mAh olan bu cihaz adına hazırlanan reklam ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları