Sony Xperia 1 II 12 GB RAM ile geliyor!


0

Telefon üreticilerinden en çok sevilenler arasında yer alan firma, yeni modeli Sony Xperia 1 II için 12 GB RAM seçeneğiyle gündem oldu. Türkiye’deki faaliyetleri sonlandırılmış olsa da Xperia modelleri hala birçok seveni bulunuyor.

İlk olarak Japonya’da satışa çıkacak olan model, önceki sürüme göre daha yüksek performansa sahip olacak. Kullanıcılar daha önce 8 GB bulunan sürümle buluşmuştu. Bununla birlikte modelde 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçeneği bulunuyor.

Sony Xperia 1 II 12 GB RAM modeli geliyor

Daha öncede 8 GB RAM ile 128 GB veya 256 GB depolama seçeneği bulunan modelde, birçok amiral gemisi modelinde bulunmayan 12 GB RAM seçeneği kendisini gösterecek. Ancak bu özellik de sadece “Donmuş Siyah” renkli modelle kullanıcılarla buluşacak. İlerleyen zamanda da beyaz ve mor renkleriyle de bu özelliğin kullanıcılarla buluşacağı belirtiliyor.

Sony Xperia 1 II 12 GB RAM seçeneği için de işlemci olarak Snapdragon 865 kullanacak. İşlemci için Snapdragon 865 Plus’a yükseltme işleminin yapılmayacağı belirtiliyor. Snapdragon 865 de 1 adet 2.84 GHz Cortex-A77, 3 adet 2.4 GHz Cortex-A77 ve 4 adet 1.8 GHz Cortex-A55 çekirdekleri bulunuyor. Ayrıca model 6.5 inç boyutunda OLED ekrana sahip. 12 Megapiksel ana kamera + 12 Megapiksel ultra geniş açılı kamera + 12 Megapiksel telefoto kamera kurulumu modelde yer alıyor. Bununla birlikte ToF sensör de görev alıyor.

Sony Xperia 1 II 12 GB RAM ile geliyor! 3 – sony xperia 1 ii 12 gb ram ile geliyor 4

Ön siparişe başlanan model için 124.000 yen (1.170 dolar) fiyat bilgisi bulunuyor. Kullanıcılar için ön sipariş açıldı ancak teslimatların bu ay sonunda olacağı belirtildi.

Kaynak: https://shiftdelete.net/sony-xperia-1-ii-12-gb-ram-ile-geliyor

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları