Samsung’un ”Galaxy Buds” modellerindeki sorun


59
10 Paylaşım, 59 Beğeni

Samsung kablosuz kulaklık modelleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. İlk Galaxy Buds modelenin ardından uzun yıllar geçmemiş olsa da şirket, önemli aşamalar kaydetti. Yakın zaman önce de Galaxy Buds Live tanıtılmış, resmi olarak da satışa çıkmıştı.Bunun yanında Samsung Galaxy Buds modelleri tarafında normalde akıllı telefonlarda karşılaşılan bir sorun var.

Samsung Galaxy Buds modelleri için bildirilen sorun

Kablosuz kulaklıklar denildiğinde akla gelen isimlerden olan Samsung Buds modelleri ile dikkat çekiyor. Bu nedenle bir sorunla karşılaşıldığında da kısa süre içinde bu sorun yayılıyor. Yakın zaman önce bildirildiği kadarıyla akıllı telefonlarda yaşanan uzun kullanıma bağlı ısınmalar, Galaxy Buds modelleri  için de geçerli. Yani kulaklıklar fazla kullanıldığında ya da sıcak ve güneşli bir ortamda kaldığında ısınarak kullanılmaz hale geliyor.

Samsung'un ''Galaxy Buds'' modellerindeki sorun 3 – Galaxy Buds modelleri 01

Samsung Galaxy Buds Plus ve Live kablosuz kulaklıklarla ilgili, Sammobile‘ın aktardığı soruna göre bu kulaklık modellerinde ısınma sorunu bulunuyor. Çoğunlukla akıllı telefonlarda karşılaştığımız bu sorunun kablosuz kulaklıklarda da yaşandığı aktarılıyor. Samsung imzalı kulaklıkları kullanan kişiler cihazın güneşe maruz kaldığında sorun çıkarttığı hatta kullanılmadığını söylüyor.

Kulaklıklar söylenene göre, ısıya maruz kaldıklarında bir bip sesi çıkartıyormuş ve kulaklık soğuyana kadar kullanılmıyormuş. Bu sıcaklığın ise 32,2 derece ve üstü olduğu aktarılıyor.  Samsung tarafından konu hakkında açıklama gelmemiş olsa da yine de kulaklıklar bir güncelleme alarak düzelebilir gibi duruyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-buds-modellerindeki-sorun

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
10 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları