Samsung’tan Fortnite oyuncularına sevindirici haber


64
11 Paylaşım, 64 Beğeni

Fortnite’ın uygulama mağazalarından kaldırılmış olması büyük gündem oldu. Oyunun hem App Store tarafında hem da Play Store tarafında şirket politikalarını ihlâl etmesi sebebiyle kaldırıldığı biliniyor. Daha sonra ilginç bir şekilde Fortnite Mobile yüklü iPhone’lar ve iPad’ler binlerce dolara satışa çıkarıldı. İlginç misilleme olaylarının da yaşandığı bu savaş sonrası, Samsung tarafından bir duyuru geldi. Samsung telefonlarda Fortnite oynamak mümkün görünüyor.

Samsung telefonlarda Fortnite oynamak

Bu konunun bu kadar gündeme gelmesinin asıl nedeni, Epic Games imzalı Fortnite’ın popüler mobil oyunlar arasında yer alıyor olması. Bir süredir sosyal medyanın da gündeminde yer alan konu her geçen gün yeni bir gelişmenin yaşanmasıyla dikkat çekiyor.

Yasağa rağmen Fortnite, Galaxy mağazası aracılığıyla Samsung telefonlarına indirilebilir. Samsung, akıllı telefon kullanıcılarının Battle Royale oyunu Fortnite’ı Samsung Galaxy Store uygulamasından indirebileceklerini duyurdu. Hem de indirimler de kullanıcıları bekliyor.

Şirket, yaptığı açıklamada, Samsung Galaxy akıllı telefonların: “Galaxy Store üzerinden Epic Games’i indirerek Fortnite Mega Drop kapsamında yüzde 20’ye varan indirim ve oyun içi teklifleri alacağını” müjdeledi.

Samsung'tan Fortnite oyuncularına sevindirici haber 3 – Samsung fortnite Samsung telefonlarda Fortnite oynamak 01

Fornite 4. Sezon 2. Bölüm için 27 Ağustos tarihini işaret ediyordu ancak yaşanan sorunlardan kaynaklı olarak yeni bir paylaşım yaptı. #FreeFortnite etiketi ile gönderiler paylaşan Epic Games, yeni bir blog yazısında, Apple’ın oyunculara güncelleme gelmesini engellediğini, oyunun yeni sezonun yayımlandığını ancak iOS kullanıcılarının bu yeni güncellemeye ulaşamadıklarını yazdı.

Ayrıca Samsung’tan gelen bu yeni Fortnite hamlesi ise Samsung’un gerçekten de işine yarayabilir zira pek çok kişi mobil oyunlar için akıllı telefonları satın alıyor. Fortnite tutkunları için de Samsung’u tercih etmek bu noktada oldukça olası duruyor. Yine de ilerleyen günlerde konu hakkındaki gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-fortnite-oyuncularina-sevindirici-haber

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64
11 Paylaşım, 64 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları