Samsung Galaxy Watch 3 parçalarına ayrıldı


0

Samsung Galaxy Watch 3 iFixit videosu kullanıcıların beğenisine sunuldu. Güney Koreli şirketin en yeni akıllı saati parçalarına ayrıldı. Amiral gemisi olarak adlandırılan bu aksesuarın tamiri kolay mı?

Samsung Galaxy Watch 3 iFixit videosu karşınızda

Eli tamir işlerine yatkın olan kişiler bu modeli sevebilir. Zira iFixit’e göre Galaxy Watch 3’ü tamir etmek neredeyse Galaxy Buds isimli kulaklık kadar kolay ancak bu saatte kullanılan bileşenler son derece küçük.

Bu bağlamda özellikle saat pilinin sökülüp tekrar yerine takılması tamir konusunda deneyimsiz olan kişileri zorlayabilir. İçi kolayca açılabilen Güney Koreli saat, sökme ve onarım işlemlerinde deneyimli olan kişilerin yardımını zorunlu kılıyor.

Samsung Galaxy Watch 3 parçalarına ayrıldı 3 – samsung galaxy watch 3 ifixit videosu ortaya cikti 768x432 1

Ekran ile bataryaya ulaşmak oldukça basit. Ayrıca saatte üst üste binen kablolar yok ve arka bölme için herhangi bir yapıştırıcı kullanılmamış. Bu bağlamda saatin arka bölmesini yerinden çıkartmak zahmetsiz.

Galaxy Watch 3 modelinde kullanılan üç delikli vidanın hasar görmesi tamir sürecini uzatıyor. Zira bu vida hem yaygın değil hem de sadece özel sipariş yoluyla elde edilebiliyor.

Samsung Galaxy Watch 3 parçalarına ayrıldı 4 – samsung galaxy watch 3 ifixit videosu ortaya cikti

Samsung’un yeni akıllı saati kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor ve egzersiz sırasında harcanan oksijen oranını tespit edebiliyor. Ayrıyeten kendisinin kan basıncını da ölçebildiğini söyleyelim.

Bunun dışında iFixit’in Galaxy Watch 3’ün tamir edilebilirlik özelliğine 10 üzerinden 7 verdiğini söyleyelim. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi ilgili video ile baş başa bırakalım. Yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları