Samsung Galaxy S21 ve S Pen Stylus bir araya geldi


0

Samsung Galaxy S21 ve S Pen Stylus ilk kez aynı fotoğraf karesinde buluştu. 11 Şubat 2020 tarihinden beri boy gösteren Galaxy S20 ailesi güncelliğini yitirmek üzere. Zira S21 ailesi önümüzdeki yılın şubat veya mart ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Görüntüleri incelediğimizde Galaxy S20 modelini hatırlatan bir ön panel ile karşılaşıyoruz. Arka tarafa baktığımızda ise Galaxy Note 20 modelini anımsatan bir kamera yerleşiminin kullanıldığını görüyoruz.

Samsung Galaxy S21 ve S Pen Stylus nasıl bir ikili olacak?

Alınan bilgilere göre artık yeni nesil Galaxy Note telefonları üretilmeyecek ancak S Pen bu modellere eşlik etmeye devam edecek. Çin’den 3C sertifikasını almayı başaran Güney Kore temsilcisi, batarya kapasitesi ile bekleneni veremedi.

Galaxy S21 modelleri için üretilen bataryaların Samsung imzalı olmadığı açıklanmıştı. Bu bataryaları Ningde Amperex Technology Limited isimli bir Çinli şirket üretti.

Samsung Galaxy S21 ve S Pen Stylus bir araya geldi 3 – samsung galaxy s21 ve s pen stylus bir araya geldi 1

Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinin hangi işlemci tarafından besleneceği de henüz kesinleşmedi. İddialara göre bu modellere 2 farklı işlemci güç verecek: Exynos 1000 ve Snapdragon 875.

Snapdragon 875 isimli işlemcide Kryo 685 CPU, Adreno 660 GPU ve Spectra 580 donanımı yer alacak. Adreno 1095 DPU, Adreno 665 VPU ve mmWave altyapısı da bu işlemciye destek verecek.

Samsung Galaxy S21 ve S Pen Stylus bir araya geldi 4 – samsung galaxy s21 ve s pen stylus bir araya geldi 2

Exynos 1000 işlemcisine RDNA GPU yardım ediyor. Manhattan 3.1 FPS testinden 181 puan almayı başaran bu donanımın Adreno 650 grafik ünitesinden yüzde 50 daha yüksek performans sunduğu ortaya çıkmıştı.

Önümüzdekü günlerde bu akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi elde edeceğiz. Samsung Galaxy S21 için üretildiği söylenen S Pen Stylus hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak:https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s21-ve-s-pen-stylus-bir-araya-geldi

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları