Resmi Transparan Yapmak – Arkaplanı Şeffaf Yapın

Eğer elinizde Photoshop veya diğer grafik yazılım programları yoksa Arka plan transparan işlemini yapmak için bu yazıyı okumalısınız. Bu yazıyı okuduktan sonra herhangi bir resmi transparan yapmak artık zor değil.

Nasıl Yapılır ? Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.

Fotoğrafların arkaplanını şeffaf yapmak grafiker jargonu ile “Dekupe” işlemi zor bir işlem değil.Fakat bilgisayarınızda bir grafik programı yoksa bu iş oldukça can sıkıcı.

Göstereceğim site ile artık fazla karmaşık olmayan resimlerinizin arka planını transparan hale kolayca getirebileceksiniz.

Remove.bg

Resmi Şeffaf Yapma – Resmi Transparan Yapma – ENİYİLERDE.COM

Remove.bg sitesinde yapay zekanın gücünü kullanarak, fotoğraflarınızın arka planını kaldırabilirsiniz. Bu tarz sitelere güveniniz olmayabilir ama bu site biraz iyi yapıyor sanki. 🙂

Remove.bg sitesini kullanabilmek için bir resim ve bilgisayarınızın + internete erişiminizin olması yeterli sonrasında fotoğrafı yükleyip remove background dedikten sonra resmin arka planı transparan hale geliyor.

Bunu bir resim üstünde görmek isterseniz wmaraci.com sitesinde gördüğüm resmi paylaşayım sizinle ;

Resmi Şeffaf Yapma - Resmi Transparan Yapmak - ENİYİLERDE.COM

Resmi Şeffaf Yapma – Resmi Transparan Yapmak – ENİYİLERDE.COM

Bu sitenin yeni başlayan arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum. Hızlı bir şekilde logolarınızı transparan hale getirebilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşça kalın 🙂

Yazıyı Beğendiniz mi ?
Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares