Resimli ve En Yeni Cuma MesajlarıMüslümanlar, bir mübarek Cuma gününe de ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kaldı. Önümüzdeki hafta Ramazan’dan önceki son Cuma gününü idrak edeceğiz. Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan resimli Cuma mesajları her hafta araştırılıyor. Bu hafta Cuma gününde de yakınlarının cumasını kutlamak için Whatsap, Facebook, MMS ve SMS yolu ile mesaj göndermek isteyenler yeni resimli Cuma mesajları arıyorlar. Yakınlarınıza göndermeniz için 2019 en güzel resimli Cuma mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Haberimizden yeni hayırlı cumalar mesajları ve sözlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

“Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. ” (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

Allah’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares