Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı


0

Ghost of Tsushima’nın Türkçe altyazı desteği almasından yeni grafik detaylarına kadar pek çok bilgiyi daha önce sizlerle paylaşmıştık. Hatta oyunun geçenlerde ilk 10 gündeki istatistiklerini paylaşmıştık. Sony, Ghost of Tsushima’nın daha ilk üç günde 2.4 milyondan fazla kopya satıldığını söylemiş ve bu rakamlarla platformun en hızlı satan oyunu olduğunun altını çizmişti. İşte bu rekor kıran Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor!

Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor

Sony bu yılki etkinliğinde görmemizi sağladığı daha sonra da oyunseverlerin karşısına çıkartarak oynama fırsatı sunduğu oyunu için yeni bir iş birliğine gidiyor. Bu hamle ile birlikte Japon mitolojisinde yeri olan yeni düşmanlar ve karakterler içeren, orijinal oyundan ayrı bir hikâyede ve iki veya dört kişinin birlikte oynamasına izin verilecek yeni bir mod sunuyor.

Sucker Punch Productions‘ın kıdemli oyun tasarımcısı Darren Bridges, Playstation’ın blogundaki bir paylaşımda, oyunun ücretsiz olarak sunulacağını yazıyor. Yazıda oyunun hikâyesinde oyuncuların farklı sınıflardan nasıl seçim yapacakları açıklanıyorken aynı zamanda özel olarak hazırlanan görevlerle 2 ya da 4 kişilik gruplarla oyunun nasıl bir deneyim sunacağı detaylandırılıyor.

Kaç oyuncu girdiğinize bağlı olarak, farklı görevlere erişebileceksiniz. Örneğin iki kişilik göreve girdiyseniz, o zaman çok sayıda savaş içeren bir dizi hikâyeyi deneyimleyebiliyorsunuz. Eğer dört kişilik bir grup halinde oyuna girdiyseniz, hayatta kalma temelli görevlere ulaşabiliyorsunuz.

Legends güncellemesi, oyunun en son güncellemesinin bir parçası olarak bu sonbaharda ücretsiz olarak sunulacak .


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları