Rainbow Six Siege beşinci yıl güncellemesi göründü!


0

Milyonlarca PC oyuncusunun favori FPS oyunu Rainbow Six Siege, beşinci yıl güncellemesi ile büyük yenilikleri bizlere sunuyor. Shadow Legacy adındaki sezon güncellemesinden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman bizlere güncellemeyle ilgili neredeyse tüm detayları veriyor.

Çeşitli karakterler, ekipmanlar ve silahlar içeren güncelleme bugün test sunucusunda kullanıma açıldı. Muhtemelen Eylül ayında herkes için indirilebilir olacak.

Rainbow Six Siege beşinci yıl güncellemesi: Shadow Legacy

Beşinci yıl üçüncü sezon olarak nitelendirilen operasyon gerçekten geniş bir içeriği oyuna getiriyor. Operasyonun ana karakteri olacak olan Sam Fisher‘ı daha önce COD gibi farklı FPS oyunlarından tanıyoruz. Fisher’ın üzerinde düşmanlara karşı savunmayı geliştirmek için bazı ekipmanlar yer alıyor. En dikkat çeker yanı ise SC3000K silahının Fisher’ın üzerinde olacak olması.

Bununla birlikte oyunda zaten mevcut olan Köşk haritasında birtakım düzenlemeler yapıldı. Teknik anlamda daha öteye giden harita, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Yeni düzenlemelerle bodrumda ve çatıda çatışmak daha kolay hale geldi.

Güncellemenin tüm detaylarını aşağıdaki fragmandan izleyebilirsiniz.

FPS oyunlarında yaygın bir sorun olan takım arkadaşı bulma problemi, Ubisoft’un yeni sistemi sayesinde biraz olsun çözülecek. Rainbow Six Siege beşinci yıl operasyonu ile tanıtılan SquadFinder uygulaması ile oynayış tarzınıza yakın oynayan insanlarla arkadaş olabiliyorsunuz. Bu da daha rahat bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/rainbow-six-siege-besinci-yil-guncellemesi-gorundu


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları