PUBG Mobile hilecileri piyasadan silmeye kararlı


1
1 Beğeni

PUBG Mobile New Era 1.0 güncellemesi 8 Eylül(yarın) itibarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyun, geliştirilmiş grafikler, daha gerçekçi su yansımaları ve çok beklenen Erangel 2.0 haritası dahil olmak üzere bir dizi yeni değişikliği beraberinde getiriyor.

PUBG Mobile New Era 1.0 güncellemesi neler getiriyor?

PUBG Mobile şu anda dünyanın en popüler oyunu. Milyonlarca aktif oyuncusu da olunca hile yapan kişilerin sayısı da oldukça fazla olduğu görülüyor. Pek çok hesabı oyundan silse ve engellese de PUBG Mobile’ın en büyük sorunu hâlâ hile yapan binlerce kişinin olması. Yeni güncelleme ile de söylendiği kadarıyla bu sorunun önüne daha fazla geçilecek.

Erangel 2.0 haritasının da geleceği bu güncellemeyle birilkte oyunda yepyeni bir anti hile yazılımına geçiliyor. Yeni gelecek yazılım güncellemesiyle birlikte hilecilerin önüne çok daha büyük bir set çekilmiş oluyor.

Yarın oyuncuların karşısına çıkacak yeni güncellemeyle birlikte PUBG Mobile yeni bir çağa geçiyor zira oyunun güncellenen haritasıyla bu vurgulanıyor. Oyuncuların hoşuna gidecek grafik detayları da eklenecek bu güncellemenin en büyük artısı ise şüphesiz hilecilere karşı alınan daha sıkı önlemler.

Gelecek güncellemede hile tarafında en çok başvurulan Cheat Z, Cheat M, Grass Hack ve Auto Aim hilelerine karşılık daha isabetli ve yüksek oranda tespit edilmesi mümkün olacak.

Yeni Erangel 2.0 haritası için yayımlanan ”tur” videosu:


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları