PUBG LİTE Türkiye de [Önkayıtlar Başladı]

PUBG Lite ne zaman çıkacak? Sistem gereksinimleri neler?
PUBG Lite ne zaman çıkacak? Sistem gereksinimleri neler?

PUBG Lite Türkiye de Çağımızın en popüler hayatta kalma oyunlarından birisi olan PUBG, nihayet bilgisayarlar içersinde tamamıyla bedava oluyor! Normalde mobil versiyonu ücretsiz olan ve pc versiyonu Steam üzerinden 87 TL’ye satılan oyun, galiba üreticilerin yeteri kadar para kazanmış olması ardından bilgisayarlarımız içersinde bedava bir versiyon ile herkesin erişimine açılıyor. Şuan beta versiyonda olan oyunun Lite sürümü, betadan çıktığında herkes amacıyla indirmelere açılmış olacak.

PUBG LİTE Nedir?

Pubg Lite, herkesin bildiği PUBG oyununu bilgisayarında oynayamayanlar amacıyla hazırlanmış, grafikleri biraz daha kolaylaştırılmış ama geri kalan her şeyi ile aynı olan değişik ve bedava bir sürümü. Yani PUBG Lite oynayanlar ile paralı PUBG oynayanlar arasındaki tek fark grafiksel olacak gibi görünüyor. Tabi sonradan bir farklılık olmaz ise!

PUBG Lite ne zaman çıkacak? Sistem gereksinimleri neler?
PUBG LİTE Türkiye de [Önkayıtlar Başladı] – Eniyilerde.com

Önkayıtlar

PUBG Corporation, PUBG LITE beta test sürecinin Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişleyeceğini duyurdu. 9 Mayıs itibarıyla PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un bedava versiyonu PUBG LITE, Türkiye’deki oyuncular amacıyla bedava ön kayıda açıldı. PUBG LITE amacıyla 9 Mayıs’ta başlayan ön kayıt https://lite.pubg.com/tr/ adresinden bedava gerçekleştirilebilecek.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un bedava versiyonu PUBG LITE’ın Türkiye ön kayıt sürecini 9 Mayıs’ta başlatan PUBG Corp, bugün yaptığı açıklamayla oyunun 23 Mayıs’ta oyunculara açılacağını duyurdu.

Şimdilik 9 ülkeye özel beta adımında olan oyunu indirip oynamanın tek yolu vpn kullanmak. Bu sayede evvel alttaki bağlantıdan Pubg Lite arayüzünü, ardından Pubg Lite oyununu indirip, yükleyip, oynayabiliyorsunuz.

Oyunu problemsiz oynayabilmeniz amacıyla sisteminizde Microsoft Visiual C++, .NET Framework 4.5.2 yazılımlarının yüklü olması ve düzeninizin DirectX11 destek veriyor olması gerek. Gerekli yazılımları gene indirme sayfasından temin edebilirsiniz.

Basit sürüm PUBG Lite için sistem gereksinimleri;


Minimum:

Window Sürümü: 7,8,10 ve 64bit
İşlemci: En düşük Core i3 2.4GHz
RAM: En az 4GB
Ekran Kartı: En düşük Intel HD Graphics 4000
HDD Alanı: 4GB


Önerilen:

Window Sürümü: 7,8,10 ve 64bit
İşlemci: Core i5 2.8GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 or
AMD Radeon HD 7870
HDD Alanı: 4GB


Ücretli PUBG için sistem gereksinimleri;


Minimum:

Window Sürümü: 7,8,10 ve 64bit
İşlemci: En düşük Core i3 2.4GHz
RAM: En az 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
HDD Alanı: 30GB


Önerilen:

Window Sürümü: 7,8,10 ve 64bit
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
RAM: 16GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
HDD Alanı: 30GB


PUBG Lite ile ilgili merak ettiğiniz soruları ister yorum kısmından ister İLETİŞİM Kısmından isterseniz Eİ Forumu kullanarak sorabilirsiniz.

Yazıyı Beğendiniz mi ?
Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares