Philips PH 805 kulaklık ile ofiste meydan okuduk!


62
10 Paylaşım, 62 Beğeni

Son zamanlarda günden güne popüler olmaya başlayan Aktif Gürültü Önleme özelliği olan kafa üstü kulaklıklardan biri olan Philips PH 805 incelemesi ile sizlerle birlikteyiz. Aktif Gürültü Önleme sayesinde, arka planda kalan gürültüden uzak bir şekilde istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Tabii bunun haricinde oyun oynamak ve film izlemek gibi şeylerden de geri kalmanıza gerek yok, çünkü Philips PH 805 tüm seslerin altından kolaylıkla kalkabiliyor ve kullanıcıya gerçekten güzel performans sunmayı başarıyor. Philips PH 805 inceleme videosu yayında! Philips PH 805 özellikleri burada!

Philips PH 805 özellikleri

Gelişmiş özellikleri ve uygun fiyatı sayesinde diğer kulaklıklardan bir adım önde olmayı başaran Philips PH 805 ile ShiftDelete.Net ofisi olarak birbirimize meydan okuduk. Kulaklığı takıp, Aktif Gürültü Önleme özelliğini de aktif ettikten sonra, birbirimize çeşitli kelimeler sorduk ve bunları karşımızdaki takım arkadaşlarımıza söyletmeye çalıştık. Ortaya çıkan eğlenceli görüntüleri ve gürültü önleme özelliğine sahip olan Philips PH 805’in incelemesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Philips PH 805 inceleme

Videoda da gördüğünüz üzere, gürültü önleme özelliği sayesinde dışarıdan gelen sesleri duymak pek kolay olmuyor. Bu özellik sayesinde, kendinizi dış dünyadan koparıp, yalnızca dinlediğiniz şarkıya odaklanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, gürültü önleme özelliği; uçak, otobüs ve metro gibi çeşitli vasıtalarda kullanıldığı zaman çok daha etkili oluyor.

Philips PH 805 hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: https://shiftdelete.net/philips-ph-805-kulaklik-ile-ofiste-meydan-okudukBeğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
10 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları