Oppo A53 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı


65
11 Paylaşım, 65 Beğeni

Ülkemizde de modellerini kullanıcılarla buluşturan firma, Oppo A53 modelini tanıttı ve özellikleri ile fiyatı belli oldu. Orta segment modeller arasında yerini alacak olan modelde Snapdragon işlemci kullanılacak. Ayrıca modelde yer alan ekran tazeleme hızı da dikkat çeken özellikler arasında.

Orta segment model ile daha fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen firma, modelini Endonezya ve Hindistan’da tanıttı. Modelin bu ülkelerin ardından diğer bölgelerde de satışa çıkması bekleniyor. Yeni modelin bütçe dostu olarak kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Oppo A53 özellikleri

Yeni modelin özelliklerine baktığımızda karşımıza ilk olarak 6.5 inç HD+ ekran kendisini gösteriyor. 20:9 çerçeve oranı bulunan bu ekran, 90 Hz tazeleme hızına da sahip. Böylelikle oyunlarda ve animasyon geçişlerinde daha yumuşak geçişler sağlanabiliyor. Modelin tazeleme hızındaki özelliği nedeniyle rakiplerinin öne geçeceği belirtiliyor.

Oppo A53 özellikleri için işlemci tarafında Snapdragon 460 kendisini gösteriyor. Bu işlemcinin özelliklerine baktığımızda 1.8 GHz hızına çıkabilen Kyro 240 çekirdekler kendisini gösteriyor. Bu işlemci, 11 nm fabrikasyon sürecine sahip.

Oppo A53 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı 3 – oppo a53 ozellikleri ve fiyati 3

4 GB RAM ve 64 GB depolama alanını kullanıcılarla buluşturacak olan modelde, üçlü kamera kurulumu yer alıyor. 16 Megapiksel ana kamera, 2 Megapiksel makro kamera ve derinlik algılayıcı yer alıyor. Ön tarafta ise 16 Megapiksel kamera bulunuyor.

Oppo A53 fiyatı

18W hızlı şarjlı, 5.000 mAh batarya kapasitesine sahip olana model, Android 10 tabanlı ColorOS 7.2 ile kutudan çıkacak. Siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip olan model 170 dolar fiyat bilgisi bulunuyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/oppo-a53-ozellikleri-ve-fiyati

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

65
11 Paylaşım, 65 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları