Online Destek Scripti Türkçe

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Online Destek-Online Ticket Veya OpenSupport adlarıya kullanılan sistemin scripti’ni tanıtacağım. Bu script’te bir çok ülkelerin dil desteği mevcut bu scripti uluslar arası alanda kullanabilirsiniz.

Scriptin Özellikleri

1-Geniş çaplı bir admin paneli mevcut.
2-Seo açısından güzel programlanmış.
3- Tüm sistemlere entegre edilebilir.

Kurulum

Arkadaşlar indireceğin rar dosyasının içindeki tüm dosyaları sunucuna atın site adresine tıklayınız. WordPress gibi otomatik kurulum ekranı karşınıza gelecektir oraya gerekli bilgileri doğru yazarsanız script otomatik kurulacaktır. Sunucunuza boş bir veritabanı açmayı unutmayınız veritabanı bilgilerini gireceksiniz.

Sitemizde Asp Scriptleri, Php Scriptleri, WordPress Temaları ,Blogger Temaları, Html Scriptleri, Bahçe Scriptleri,İnstagram Scriptleri,Wordpress Botları,Wordpress Eklentilerini ve birçok scripti ücretsiz bir şekilde indirip sitenize kurabilirsiniz.Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rar Şifresi: www.scripthaneniz.com

Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares