OnePlus Nord için sevindirici haber geldi!


0

Bugüne kadar üst seviye donanıma sahip amiral gemileri ile karşımıza çıkan OnePlus uygun fiyatlı telefon furyasına katılarak geçtiğimiz ay Nord modelini tanıtmıştı. Tüm detaylarını sizlerle paylaştığımız OnePlus Nord kısa bir süre önce satışa sunulmasına rağmen şarj hızı ve kamera sorunu ile karşı karşıya.

Çıktığı günden bu yana sorunlar ile OnePlus’ın başarını ağrıtan telefon, OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile sancılı süreçten kurtulacak gibi görünüyor. Zira yayınlanan güncelleme ile adeta yeniden piyasaya sürülmüş gibi oldu.

OnePlus Nord kamera ve şarj sorunu çözüldü!

Hindistan’da 10.5.5.AC01DA, Avrupa’da 10.5.5.AC01BA ve diğer bölgelerde 10.5.5.AC01AA güncelleme numarasıyla kullanıma sunulan paket, herhangi bir yeni özellik veya güvenlik yaması içermiyor. Ancak şarj hızı ve kamera başta olmak üzere işletim sistemindeki hataları çözüme kavuşturuyor.

OnePlus Nord için sevindirici haber geldi! 3 – OnePlus Nord güncelleme 1 768x511 1

OnePlus resmi forum sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile OnePlus Nord güncellemesinin hangi problemlere yanıt olacağını açıkladı. Duyuruya göre medya ses seviyesi arayüzündeki donma sorunları bu güncelleme ile son bulacak, beklenmedik yeniden başlatma hataları bir daha yaşanmayacak. Ön kamerada, iç mekan çekimlerindeki netlik problemi yine bu güncelleme ile çözülmüş oluyor. Son olarak Notes uygulamasının sürekli arka planda çalışması ve yavaş şarj etme problemleri de OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile tarih oluyor.

Kimi bölgeler için şirketin web sitesi üzerinden güncellemelere ulaşmak henüz mümkün olmuyor, ancak daha hızlı sonuç almak adına üçüncü taraf bir Oxygen Updater uygulamasının da alternatifler arasında olduğu dile getiriliyor.

Kaynak:https://shiftdelete.net/oneplus-nord-kamera-ve-sarj-sorunu-icin-mujde

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları