Nokia iddialı: 5 yeni akıllı telefon için hazırlanıyor


0

Akıllı telefon pazarında tekrar hareketlenme yaşayan Nokia’dan yeni bir gelişme var. Nokia 5 yeni akıllı telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zaten yakın zaman önce C3 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkan Nokia, yeni ortaya çıktığı kadarıyla farklı özellikte telefonlarıyla kullanıcıyı buluşturacak.

Nokia 5 yeni akıllı telefon ile fark yaratabilir mi?

Nokia inişli çıkışlı bir geçmişe sahip olsa da 1865 yılından beri hayatımızda yer alıyor. Yakın zaman önce yaşadığı gelir artışı ile dikkat çeken şirket şimdi de farklı olacağı söylenen akıllı telefonlarıyla dikkat çekiyor.

Aktarıldığı kadarıyla Nokia, 2020 yılı bitmeden karşımıza beş yeni akıllı telefon modeli çıkaracak. 2019’un başından bu yana sessizlikle hedeflerini gerçekleştiren Nokia, 2020 yılında pek de adını duymadığımız markalar arasında yer alıyor.

Nokia bu sessizliğini; 9.3 PureView, 7.3 5G, 6.3, 2.4 ve 3.4 modelleriyle bozacak deniyor. Telefonlar hakkında henüz teknik özellikler ve detaylar noktasında bir bilgi bulunmuyor ancak modellerin isimlerinden de anlaşılacağı üzere bir tanesinde 5G bağlantı teknolojisine yer verilecek. Bu da Nokia’nın aslında teknolojiyi yeni piyasaya süreceği cihazlarda yakından takip ettiğini gösteriyor.

Nokia iddialı: 5 yeni akıllı telefon için hazırlanıyor 3 – Nokia 5 yeni akilli telefon 00

Amiral gemisi olduğu söylenen Nokia9.3 PureView modeli gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak gibi duruyor. Söz konusu modelde kamera tarafında bir yenilik takip ediliyor. Bu da özçekim kamerasının ekranın altında yer alacak olması oluyor.

Bu detayların yanında bir de geçen yıldan bu yana en popüler tasarımlar arasında yer alan katlanabilir ekranlar için Nokia’nın da bir telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor ki oldukça heyecan verici duruyor. Söz konusu fikri ortaya atanlara göre Nokia’nın katlanabilir telefonu dikey bir tasarıma sahip olacak.

Kaynak: https://shiftdelete.net/nokia-iddali-5-yeni-akilli-telefon-icin-hazirlaniyor


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları