Netflix Türkiye’de günün en iyileri


0

Dijital içerik platformu Netflix’te en çok izlenenler listesinde zirvede bugün de ‘Baba Parası’ filmini görüyoruz. Yerli komedi filmi, platformda yerini aldığı günden bu yana ilk sırada yer alıyor. Listedeki bazı içeriklerin de sıralamada yerinin değiştiğini görüyoruz. Ayrıca listenin sonunda size dizi önerimiz olacak.

Netflix’te bugünün en çok izlenen içerikleri!

Platformda bir süredir yerli içeriklerin daha fazla rağbet gördüğünü fark edebiliyorduk. Ancak bu durumun bugün daha net görüldüğünü söyleyebiliriz. En çok izlenen 10 yapımın 5 tanesi Türk yapımı oldu. İşte Netflix’te en çok izlenenler…

 1. 1 Baba Parası

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 3 – netflix te en cok izlenen yapimlar 16 agustos 1

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin baş rollerinde yer aldığı film Baba Parası, Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede konumlandı. Bu filmde, babalarının ölümü sonrasında aile mirası için birbiriyle yarışan kardeşleri izliyoruz. 1 Ocak 2020‘de vizyona giren film; 2 milyona yakın kişi tarafından izlendi ve 30 milyon lirayı aşkın hasılat elde etti.

 2. 2 Proje

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 4 – netflix te en cok izlenen yapimlar 16 agustos 2 1536x864 1

  Listenin ikinci sırasında ise yeni bir Netflix Orijinal filmi olan Proje’yi görüyoruz. Bilim kurgu ve aksiyon türündeki bu yapımda; kullanan kişiye özel güçler veren bir hap görüyoruz ve bu hapın kaynağına ulaşmak isteyen bir karakterin yolculuğunu izliyoruz. Filmin süresi ise yaklaşık 2 saat olarak karşımıza çıkıyor.

 3. 3 Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 5 – netflix te en cok izlenenler 9 agustos 1

  Naim Süleymanoğlu, ülkemizin figürlerin biri olmakla kalmayan aynı zamanda dünya spor tarihinde de kıymetli bir yere sahip olan bir karakterdir. Bu filmde de Cep Herkülü lakaplı Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesi ele alınıyor. Filmin baş rollerinde ise; Hayat Ven Eck, Selen Öztürk, Yetkin Dikinciler ve Gürkan Uygur var.

 4. 4 An Easy Girl

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 6 – netflix te en cok izlenen an easy girl

  Netflix’te en çok izlenenler arasında dördüncü sırada ise bir Fransız filmi görüyoruz. Bu film, 16 yaşındaki bir kızın kuzeniyle birlikte Cannes seçmelerine gitmesiyle başlıyor. 1 saat 30 dakika süreye sahip filmin IMDB puanı ise 5,5 oldu.

 5. 5 The Umbrella Academy

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 7 – netflix te en cok izlenen icerikler umbrella

  The Umbrella Academy, Netflix’te en çok izlenenler arasında bugün beşinci sırada konumlandı. Dizi, izleyicilere fantastik bir kurgu hikaye sunuyor. Hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen 43 kadının aynı günde doğaüstü güçlere sahip çocuklar doğurmasıyla başlayan hikayede, bu çocukların bazıları terk ediliyor bazıları da ölüyor. Dizi ise geriye kalanların serüvenini ele alıyor. Yapım 2 sezon ve 20 bölümden oluşuyor.

 6. 6 Behzat Ç.

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 8 – netflix turkiye bugunun en iyileri behzat

  Netflix’te en çok izlenenler listesinde Behzat Ç. zaman zaman yer bulmaya devam ediyor ve hatta bugün olduğu gibi bazen daha üst sıralarda karşımıza çıkıyor. Türk televizyonunun da sevilen dizilerinden olan Behzat Ç. bu başarısını dijital platforma da taşıyor. Dizi, bugün en çok izlenen onuncu yapım oldu.

 7. 7 Dark Desire

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 9 – netflix te en cok izlenen yapimlar dark

  Netflix’te en çok izlenenler arasında yedinci sırada yer alan dizi, bir ilişkiyi merkezine alıyor. Psikolojik bir dizi de diyebileceğimiz Dark Desire’da, evli bir kadının bir hafta sonu kaçamağı ile evden uzaklaşmasıyla birlikte konuya giriş yapılıyor. Şu anda tek sezonu yayında olan yapım 18 bölümden oluşuyor.

 8. 8 Bayi Toplantısı

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 10 – netflix te en cok izlenen icerikler bayi

  Film, her ne kadar platformun popüler içerikleri arasında uzun süredir yer alsa da kimi izleyiciler tarafından ağır eleştiriler alıyor. Kimi izleyiciler de filmi beğeniyor. Bu noktada seyircilerin net biçimde ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. Bayi Toplantısı’nın baş rollerini; İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol ve Onur Buldu paylaşıyor. Film şu anda Netflix’in yanı sıra sinemalarda da gösterimde ancak COVID-19 salgını nedeniyle sadece belirli salonlarda izlenebiliyor.

 9. 9 Eltilerin Savaşı

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 11 – netflix te en cok izlenenler elti

  Geçtiğimiz günlerde listenin daha üst sıralarında yer alan yapım, bugün Netflix’te en çok izlenenler arasında dokuzuncu sırada karşımıza çıkıyor. Gupse Özay, Merve Dizdar ve Ferit Aktuğ‘un baş rollerini paylaştığı film, iki elti arasındaki ilişkiyi komedi tarafından ele alıyor. Ocak ayında çıkış yapan filmin süresi ise yaklaşık 2 saat oluyor.

 10. 10 The Rain

  Netflix Türkiye’de günün en iyileri 12 – netflix te en cok izlenenler rain

  İskandinavya’da yağmurla bulaşan bir virüsün nüfusun büyük bir bölümünü öldürmesinden 6 yıl sonra, kurtulan iki kardeşin serüvenini konu alan dizinin 3. sezonu yayımlandı. Yeni bölümlerin gelmesiyle dizi Netflix’te en çok izlenenler arasında son sırada konumlandı.

 11. 11 Bonus – Gotham

  Gotham dizisi, Batman çizgi romanlarını ya da filmlerini sevenler için hatta çizgi roman uyarlamalarını sevenler için iyi bir tercih olabilir. Dizi; Bruce Wayne‘in ailesini kaybetmesiyle başlıyor. Yapımda Bruce’un çocukluğu, dedektif Gordon ve Penguin gibi karakterlerin gelişim süreci ön plana çıkıyor.

  4 sezondan oluşan ve her sezonda 20 bölümün yer aldığı dizi, uzun soluklu bir yapım izlemek isteyenler için iyi bir opsiyon olacaktır.


  Kaynak: https://shiftdelete.net/netflix-te-en-cok-izlenenler-19-agustos


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları