Netflix Atiye 2. sezon tarihini duyurdu!


0

Geçtiğimiz günlerde mahkemelik olan Netflix’in Türk yapımı dizisi Atiye için beklenen haber geldi. Netflix tarafından yapılan duyuruya göre Atiye 2. sezon tarihi belli oldu.

Netflix Atiye 2. sezon tarihini duyurdu!

Netflix’in Hakan: Muhafız’dan sonraki ikinci Türk orijinal yapımı olan Atiye ilk sezonuyla izleyicileri kendisine çekmişti. Gizemli olayların albenisini oldukça yükselttiği Atiye dizisi için Netflix abonelerine bekledikleri haber geldi.

YouTube üzerinden video duyuru yapan Netflix Türkiye, Atiye ikinci sezon yayın tarihini 10 Eylül olarak açıkladı. Yaklaşık 50 saniyelik video duyuru açıklamasında “Bildiğin her şeyin ötesinde başka gerçekler var. Atiye, ikinci sezonuyla 10 Eylül’de sadece Netflix’te.” açıklaması paylaşıldı.

Netflix Atiye 2. sezon tarihini duyurdu! 3 – netflix atiye 2 sezon tarihini duyurdu 2Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Mehmet Günsür, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya gibi güçlü isimleriyle güçlü bir kadrosu bulunan Atiye’nin ikinci sezonu için “Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.” açıklaması paylaşılarak gelişecek olaylara dair bir ipucu verildi.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları