MSÜ sonuçları açıklandı! MSÜ baraj puanı kaç? İşte ÖSYM açıklaması

MSÜ sonuçları açıklandı! Milli Savunma Üniversitesi Sınavı MSÜ 2019 sonuçlarına ÖSYM’nin sonuç sayfası üzerinden ulaşılabiliyor. Sonuçların açıklanmasının ardından “MSÜ baraj puanı kaç?” ve “MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak?” sorularının cevabı araştırılmaya başlandı. İşte, konu ile ilgili ÖSYM tarafından yapılan son açıklamalar…

Milli Savunma Üniversitesi MSÜ 2019 sınav sonuçları ÖSYM’nin sonuç sayfası üzerinden açıklandı. Son dakika gelişmesinin ardından öğrenciler “MSÜ barajpuanı kaç?” ve “MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak?” sorularının cevabı araştırmaya başladı. Konu ile ilgili tüm merak edilen soruların cevabı ÖSYM tarafından açıklandı. Peki, MSÜ tercihleri ne zaman başlayacak? MSÜ baraj puanı kaç? İşte cevabı…

MSÜ SONUÇ SAYFASI – ÖSYM

MSÜ 2019 TERCİHLERİ NE ZAMAN

7 Nisan Pazar günü yapılan Milli Savunma Üniversitesi Sınavı MSÜ sonuçları 26 Nisan Cuma günü ÖSYM’nin “sonu.osym.gov.tr” adresi üzerinden açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından en çok araştırılanlar arasında ise, MSÜ tercihlerinin ne zaman başlayacağı var. Konu ile ilgili ÖSYM MSÜ 2019 kılavuzunda detaylı bilgi verildi. Paylaşılan bilgiye göre MSÜ tercihleri 29 Nisan 2019 Pazartesi günü başlayacak. Tercihler ÖSYM’nin Aday İşlemler Sayfası AİS üzerinden yapılacak.

MSÜ BARAJ PUANI KAÇ?

Milli Savunma Üniversitesi MSÜ baraj puanı, sonuçların açıklanmasının ardından en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Baraj puanları ise tercih kılavuzunun yayınlanmasıyla birlikte belli olacak. Yani henüz MSÜ baraj puanları bilinmiyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares