Makale Yazarak Para Kazanma 2021 – Ayda 4000 TL


0

Makale yazarak para kazanma, makale yazarak internetten para kazanma, makale yazarak nasıl para kazanılır konularına değineceğimiz yazımıza hoşgeldiniz. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi koşulları sebebiyle birçok kişi evden çalışarak, internetten para kazanma yollarını arıyor. Son zamanların en popüler işlerinden biri olan makale yazarak para kazanma’nın bir geçim kaynağı olduğunu biliyor muydunuz ? Evet, evinizde makale yazarak internetten para kazanmak gerçekten mümkün. Peki nasıl? Gelin şimdi evinizde oturarak internetten nasıl para kazanılır buna değinelim.

Bu popüler işi yaparak para kazanmak çok kolay, tabii yeterli zaman ve öğrenme isteğiniz var ise.

Makale Yazarak Para Kazanma

Son zamanlarda birçok edebiyat sever kişilerin evinde makale yazarak para kazandığını, hatta bu işi meslek haline getirdiğini bilmelisiniz. Siz de eğer edebi-sever biriyseniz ve zamanınız varsa bu işi kesinlikle denemelisiniz.

Nerelerde Makale Satabilirim?

R10, WmAracı, Bionluk, SadeceON ve birçok makale satış sitelerinde makale satabilirsiniz. Tavsiyem komisyonsuz olduğu için R10 ve WmAracı.

Makale Satarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Genel fiyatlandırma Türkçe makaleler için 100 kelimesi 2.5 – 3 TL’dir. İngilizce makaleler için 100 kelimesi 4-5 TL olurken diğer dillerde daha da artabilmektedir. Özellikle İngilizcesi iyi olanlar bu yöntemle ciddi miktarda para kazanabilirler. 

Kısa bir hesap yapalım, İngilizcesi iyi olan bir makale yazarı günde yaklaşık olarak 2000 kelime makale yazabilir. Bu da günlük 80-100 TL kazanç demektir. İşte makale yazarak para kazanma bu kadar kolay.

Nasıl Makale Yazmalıyım?

Öncelikle nasıl makale yazacağınızı müşterinize göre şekillendirmelisiniz. Onun dışında genel olarak uymanız gereken kurallar şunlar;

  • Yazım ve noktalama kurallarına kesinlikle uymalısınız.
  • SEO Uyumlu içerik yazmalısınız.
  • Yazıyı boğucu değil, akıcı bir şekilde yazmalısınız.
  • Yazıda gereksiz tekrardan kaçınmalısınız.

İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanmak sadece makale yazmayla sınırlı değil, birçok iş yaparak evinizde otururken para kazanabilirsiniz. Diğer internetten para kazanma yöntemleri için alttaki yazıları inceleyebilirsiniz.

Evimde Para Kazanmak İstiyorum Diyenlere +7 Öneri
LoL Oynayarak Para Kazanma 2021 – %100 Kazanç
İnternetten Para Kazanmak +10 Garantili Yöntem

Makale Yazarından Dinleyin:

Makale yazarak para kazanma yazımız buraya kadardı. Siz de bu yöntemle ayda 1000-5000 TL arası para kazanabilirsiniz. Bu işi yapanlar yorum olarak tecrübelerini aktarırsa yeni başlayacak arkadaşlara yardımcı olmuş olurlar. Bol kazançlar.


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları