LG’nin internete bağlanan buzdolabı: LG GR-F802HLHU


0

Yeni bir inceleme ile yine sizlerle birlikteyiz. Evimizde çok kullandığımız ve hatta 7/24 açık kalmak zorunda olan buzdolapları, günümüz teknolojisi ile çok farklı noktalara geldi. Hatta öyle ki, artık akıllı buzdolaplarını uzaktan kontrol edebiliyoruz.

Bu tür teknolojiye sahip olan ürünlerden biri olan LG GR-F802HLHUmodeli bu videomuzda ki inceleme konuğumuz olarak karşımıza çıkıyor. İşte merak edilen tüm detaylar.

LG GR-F802HLHU buzdolabı inceleme!

Teknolojinin keyifli ve yararlı noktalarından biri olan akıllı ev ürünleri, gün geçtikçe daha fazla karşımıza çıkmaya başladı. Hayatımıza kolaylık sağlayan ürünlerden biri olan LG GR-F802HLHU buzdolabı kullanıcısına neler sunuyor?

Sizler için bu videoda ürünü detaylı bir şekilde inceledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

LG GR-F802HLHU buzdolabı özellikleri!

A++ enerji tasarrufuna sahip olan LG GR-F802HLHU, LED aydınlatma, Fresh 0 Zone, Taşınabilir Buz Tepsisi, 631 litrelik geniş hacmi ve Wi-Fi gibi özellikleriyle kendisini bulunduğu segmentte öne çıkartıyor.

Taşınabilir buz tepsisi sayesinde, daha fazla dondurucu alan ihtiyacı oluştuğunda, anlık reaksiyonlarla buzluk bölümünün hacmini artırabiliyorsunuz.

Smart ThinQ mobil uygulamasını telefonunuza yüklediğiniz anda, Wi-Fi bağlantısını gerçekleştirerek evde olmadığınız zamanlarda uzaktan buzdolabını kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayede,Smart ThinQ uygulaması ile, uzaktan da olsa buzdolabınızı sıcaklığını düşürebilirsiniz ve fazla elektrik harcamasının önüne geçebilirsiniz.

Buzdolabında ek olarak Linear Coolingteknolojisi de yer alıyor. Bu teknoloji buzdolabının içindeki her noktanı aynı derecede soğutulmasını sağlıyor. Bu sayede sakladığınız erzaklar daha uzun süre korunabiliyor. Ek olarak bu buzdolabında Door Cooling+ teknolojisi de bulunuyorSoğuk havanın buzdolabı içerisinde taşınmasını sağlayan bu teknoloji ile konfor çok daha iyi seviyelerde.

Siz LG GR-F802HLHU buzdolabı hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı bir buzdolabını evinizde kullanmak ister miydiniz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: https://shiftdelete.net/lgnin-internete-baglanan-buzdolabi-lg-gr-f802hlhu


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları