LG K31 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı


0
LG K31 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı 3 – lg k31 ozellikleri ve fiyati 2

Bütçe dostu modelleri için çalışmalara devam eden firma, LG K31 modelini tanıttı ve özellikleri ile fiyatı belli oldu. Uygun fiyatlı modelleriyle birçok kullanıcıya ulaşmayı amaçlayan firma, yeni modelinde MediaTek işlemci kullandı.

Su damlası çentiğe sahip ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak olan model, ikili arka kamera kurulumuyla kutudan çıkacak. Modelin açıklanan fiyatı da oldukça uygun olarak kendisini gösterdi.

LG K31 özellikleri

Yeni modelin özelliklerine bakıldığında 5.7 inç büyüklüğünde, HD+ LCD ekran kendisin gösteriyor. Su damlası çentiğe sahip olan bu ekran, 18.9:9 çerçeve oranına sahip. Ekranın ardından donanım kendisini gösteriyor. Modelde MediaTek üretimi Helio P22 işlemci kullanılıyor. Bu işlemcinin özelliklerine baktığımızda 8 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 çekirdek bilgisi kendisini gösteriyor.

Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5.0 desteğini sunan işlemciyle birlikte 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Dileyen kullanıcılar micro SD kart sayesinde depolama alanını artırabiliyor.

LG K31 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı 4 – lg k31 ozellikleri ve fiyati 4

LG K31 özellikleri içinde kamera incelendiğinde, 13 Megapiksel ana kamera ve 5 Megapiksel ultra açılı kamera bulunduğu görülüyor. 120 derece açılı çekim yapan bu kamerayla birlikte 5 Megapiksel ön kamera bulunuyor.

3.000 mAh batarya kapasitesine sahip olan model, micro USB ile şarj oluyor. Android 10 tabanlı LG UX arayüze sahip olan model, arka tarafta bir parmak izi okuyucuya da sahip.

LG K31 fiyatı

Özellikleri bu şekilde olan model için fiyat da paylaşıldı. Tanıtımda modelin 150 dolar olduğu duyuruldu. Bu fiyatla da modelin bütçe dostu olarak kendisini gösterdiği görülüyor. Model ilk olarak ABD’de kullanıcılarla buluşacak.


Kaynak: https://shiftdelete.net/lg-k31-ozellikleri-ve-fiyati

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları