Job Portal Platform – Komple Bir İş Portal Sitesi

JOB PORTAL web sitesi oluşturmak isteyen ve ihtiyaçları için havalı ve niş bir tasarım arayanlar, daha sonra bu Php Script sizin için yapılır. Job Portal Php Script Tasarım klas ve mükemmel Job Portal web sitesinde olması gereken tüm özelliklere sahip. İş Portalı PHP laguage’e dönüştürüldü. “İş Arama Sayfası”, “İş Detayları sayfası”, “İş Kategorisi listesi sayfası”, “İş Başvurusu” gibi tüm sayfa tasarımlarına sahiptir.

Bu Script ayrıca “önden bir iş gönderme” de dahil, Yeni İşler, iş arayanların iş başvurusunda bulunmalarını sağlamak için web sitesine işlerini ekleyebilir ve çalışanlar kendi iş durumlarını görebilirler. Şirketler iş ilanlarını yönetebilirler. Çalışan ve Şirket için bir Giriş ve Kayıt sayfası tasarladık. Ayrıca temada Blog bölümü de var. Web sitesi yeni servis detaylarını blog bölümünde verebilir.
Size tam yönetilebilir web sitesi sağlayan ve JOB Portal Web Sitesine dönüştürülmeye hazır olan 26 Sayfaydı. Şirketler profillerini yönetebilir ve ilan edebilirler İşler ve Çalışan bu işlere başvurabilir ve iş durumlarını kontrol edebilir. Giriş sayfası, 4 üstbilgi ve 4 altbilgi, 4 ana sayfadan oluşur. İş Arama sayfası, İş kılavuzu görünümü, İş listesi görünümü, İş Detayları, İş başvurusu sayfası, İş sayfası gönder, Giriş, Kayıt ol, Blog, Blog tek sayfa, Hakkında, İletişim sayfası gibi birçok başka sayfa var.

Job Portal Platform – Komple Bir İş Portal Sitesi Önizleme

Job Portal Platform – Komple Bir İş Portal Sitesi Önizleme
Job Portal Platform – Komple Bir İş Portal Sitesi Önizleme

https://codecanyon.net/item/job-portal-platform-a-complete-job-portal-website/21916934

Job Portal Platform – Komple Bir İş Portal Sitesi

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Scripti Beğendiniz mi ?
Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares