iRobot yeni yapay zeka platformunu duyurdu


0

iRobot yeni yapay zeka platformu Genius Home Intelligence’ı duyurdu. Yeni platform ile şu an piyasada olan robotlara dahi yeni işlevler kazandırılacak.

iRobot yeni yapay zeka platformu ile kullanıcısının günlük yaşamına daha fazla değer katmayı hedefliyor. ABD merkezli şirket, yeni yazılım sürümü ile portföyündeki mevcut ürünler dahil akıllı ürünlerine yeni özellikler getirecek.

iRobot yeni yapay zeka platformu: Genius Home Intelligence

Temizliği otonom hale getirerek kullanıcıların yükünü bir nebze hafifletmek için serüvenine başlayan iRobot, yeni dönem ile birlikte otonom temizlik deneyimini daha sezgisel ve daha kişiselleştirilmiş hale getirecek. iRobot Home güncellemesi ile kullanıcısıyla bulaşacak yeni platform, iRobot ürünlerine periyodik görevler atamanızı mümkün kılacak. Bu sayede siz tatilden veya işten evinize dönerken robotunuz sizin için evi süpürebilecek.

iRobot yeni yapay zeka platformunu duyurdu 3 – iRobot Keep Out Zones Roomba i7

Bir süredir haritalama yöntemi ile evi tanıyarak temizlik yapan akıllı süpürgeler yeni güncelleme ile sürekli aynı yerde duran mama kabı, saksı, sehpa gibi eşyaları ev haritasına anlık olarak dahil edebilecek.

iRobot CEO’su Colin Angle konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Evinize gelen bir temizlikçi ile sürekli iletişim halinde olmak zorunda kalmadığınızı hayal edin. Hatta ona ne zaman gelmesi gerektiğini ve temizlik konusunda ne istediğinizi söylemenize bile gerek kalmayacak. Çünkü artık sizi her geçen gün çok daha iyi tanıyacak zeki bir otonom temizlikçiniz var’’ dedi.

Kaynak: https://shiftdelete.net/irobot-yeni-yapay-zeka-platformunu-duyurdu

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları