iPhone 12 Pro Max canlı görüntülendi!


0

Apple’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonları için gün yüzüne çıkan bilgiler artmaya devam ediyor. Cihazın ekranıyla alakalı daha önce de bazı sızıntılar yaşanmıştı. Ancak bu kez iPhone 12 Pro Max ekran özellikleri ve görünümü oldukça net bir şekilde ortaya çıktı.

iPhone 12 Pro Max ekranı tüm detaylarıyla ortaya çıktı!

Daha önce, tanıtılacağı tarihi ertelenen yeni iPhone hakkında dün önemli bilgiler sızdırıldı. Daha önce ekran özellikleri kısmen ortaya çıkan cihazın; hem ekran özellikleri hem de diğer detaylarından bazı noktalar, Twitter üzerinden paylaşıldı.

Yapılan paylaşıma göre iPhone 12 Pro Max ekran özellikleri büyük ölçüde belli oldu. Cihazın ekranı; 6,7 inç büyüklüğe, 120 Hz tazeleme hızına ve Super Retina olarak isimlendirilen OLED panele sahip olacak. Haptic Touch özelliğine de sahip olan cihazın ekranı, 2788 x 1224 piksel çözünürlükle gelecek. Ayrıca iPhone 12 Pro Max ekranının ppi değerinin de 458 olacağı söyleniyor. Bu değerin her inçte kaç piksel olduğunu belirttiğinin altını çizelim.

Canlı görüntülenen ve ekran özellikleri sızdırılan cihazın batarya ve bazı kamera detayları da su üstüne çıktı. Cihazda, LiDAR sensörünün karşımıza çıkacağını ve bunun, gece modu için de kullanılabileceğini görüyoruz.

Video tarafında ise telefonun 4K 120 FPS ve 340 FPS ağır çekim yapabileceği söyleniyor.

Cihazın batarya tarafına gelirsek, kapasitesi henüz bilinmiyor ancak 20W hızlı şarj desteğine sahip olacağı ortaya çıktı.

Kaynak:https://shiftdelete.net/iphone-12-pro-max-canli-goruntulendi


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları