iPhone 12 çıkış tarihi için bir kötü haber daha


0

Merakla beklenen iPhone 12 çıkış tarihi için bir kötü haber daha geldi. Yakın zamanda modelin tanıtılması beklenirken, salgın nedeniyle çalışmayan fabrikalar süreyi ötelemiş durumda. Şimdi de modellerin işlemcileri için yapılacak tedarikin geç olacağından dolayı çıkış tarihi ileri bir tarihe alınmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde de iPhone 12 ailesinin sahip olacağı bazı özellikler ve fiyata dair bilgiler kendisini göstermişti. Ancak her gelen haberde modelin çıkış tarihinin ertelendiğine dair bilgiler, okuyucularda alışkanlık kazanmış durumda.

iPhone 12 çıkış tarihi için işlemci ertelemesi

Bilindiği üzere Apple, modellerinin üretimi için tedarikçi firmalarla çalışmalar yapıyor. Bu tedarikçilerden biri olan Broadcom da üretimlerinin sekteye uğradığını bildirdi. Bu nedenle de yapılacak teslimatların 2020 sonunda yapılabileceğini belirtti. Bu da yeni modelin çıkışı için 3-4 aylık gecikme olduğu anlamına geliyor.

iPhone 12 çıkış tarihi için erteleme kararına neden olan Broadcom, iPhone modellerinin Wi-Fi ve Bluetooth donanımı için üretim yapıyor. Bu da modeller için en önemli parçaların gecikmesi anlamına geliyor.

iPhone 12 çıkış tarihi için bir kötü haber daha 3 – iphone 12 cikis tarihi icin bir kotu haber daha 2

Apple tarafından tanıtımın ne zaman yapılacağına dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Konu hakkında çok fazla sızıntı ve iddianın ortaya çıkmasıyla da gelen haberlere güvensizlik oluşmaya başladı.

Bilindiği üzere yeni model ailesi iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak kullanıcılarla buluşacak.

Kaynak: https://shiftdelete.net/iphone-12-cikis-tarihi-icin-bir-kotu-haber-daha

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları