İnternet Altyapısı Olmayan Eve İnternet Nasıl Bağlanır ?


1
1 Beğeni

Yeni bir eve taşındınız ve bulunduğunuz bina’da internet bağlatmak istiyorsunuz Türk Telekom’u aradınız ve aldığınız cevap Alt yapı yok ve ya port bulunmuyor mu? ozaman kendinize farklı firmalar arayışına girmeniz gerekecek, fakat Türkiye’de genel anlamda Alt yapılar Türk Telekom şirketine bağlı olduğu için diğer firmaların sizlere yardımcı olması biraz zor olabilmektedir.

İşte burada devreye giren Mobil Hat içerisinde bulunan 4.5G Hizmetli Turkcell’in sunduğu Taşınabilir Superbox’lar ile işinizi kolaylıkla görebilirsiniz.

Peki Superbox nasıl kullanılır? hızları nelerdir gelin hep birlikte bu soruların cevaplarını bulalım.

Superbox’a nasıl sahip olabilirsiniz?

Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontrolleri yapılır kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Superbox hızları nedir?

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox paketlerde kotanız biterse kullanıma nasıl devam edebilirsiniz?

Müşterilerimiz kotaları bittiğinde aşağıdaki ek paketlere sahip olarak kullanımlarına devam edebilir. 2 türlü ek paket bulunmaktadır.

  • Superbox Ek 5 Mbps, 5 Mbps’ye kadar limitsiz
  • Superbox Ek 10 Mbps, 10 Mbps’ye kadar limitsiz

Superbox fiyatları Nelerdir?

Türkcell’in Web sitesine girdiğimizde bizleri burada bir paket karşılıyor ve 100 GB İnternet’in 129.90 Türk Lirası olduğu yazıyor detaylı bilgi için sizler yine’de Türkcell Superbox için görüşme sağlayabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
2
Başarısız
Başarılı Başarılı
3
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları