Instagram Hikayeler için gelecek iPhone özelliği


0

Instagram sürekli yeni bir özelliği ile gündeme geliyor. Yakın zaman önce ortaya çıktığı kadarıyla Instagram Hikayeler özelliği için yeni bir yol çiziyor. Biliyorsunuz ki hikâyeler 24 saat içinde siliniyor. Eğer bu hikâyelerin silinmesini istemiyorsanız Instagram profilinize sabitliyorsunuz ancak Instagram profile sabitlenmeyen ve silinen hikâyeler için iPhone’da bulunan bir özelliği devreye sokmaya hazırlanıyor.

Yeni Instagram Hikayeler özelliği iPhone’daki özelliğe benziyor

Yeni Instagram Hikâyesi özelliği ”Son Silinenler” klasörü ekliyor. Bu uzun zamandır iPhone’da bulunuyor. Bunun yanında bazı Android telefonlarda da bulunan son silinenler klasörü, Instagram’ın Hikâyeler özelliği için de geliyor. Yani siz bir hikayeyi sildiğinizde aslında o paylaşımı ”Son Silinenler” kısmına göndermiş olacaksınız.

Bu son silinenler klasöründe ise tıpkı iPhone’larda olduğu gibi 30 gün boyunca duracak. Yani isterseniz bu hikâyeyi geri döndürebileceksiniz.

Bu özelliğe göre silinen hikâyeler son silinenler bölümüne sıkıştırılarak gönderilecek. Bu, kullanıcıların otuz günlük süre dolmadan önce silmeye karşı karar verirlerse verileri geri alabileceklerinden, silme işlemini ortadan kaldırmalarına olanak sağlayabilir. Söz konusu özellik geldiğinde kullanıcılar ayarlar kısmından ulaşabilecek.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları