İkinci el iPhone fiyatları 40 bin TL’ye ulaştı! İşte nedeni


0

Apple ve Epic Games arasındaki savaş teknoloji dünyasının ana gündemli haline geldi. Mağazalardaki komisyon ücretlerinin mahkemeye taşınması sonrasında Fortnite, App Store ve Google Play Store’dan kaldırıldı. Fortnite hem Google hem de Apple’a karşı açıklamalar yaparken, bu olay sahibinden.com‘a kadar yansıdı.

Ne alaka? dediğinizi duyar gibiyiz, hemen açıklayalım: Gündemden düşmeyen bu oyunun Google Play Store’dan kaldırılması büyük bir sorun değil. Zira oynamak isteyenler resmi internet sitesinden APK dosyasını indirerek kurabiliyor. Ancak iPhone ve iPad kullanıcılarının böyle bir şansı yok. Uygulama App Store’da yer almadığı için daha önce kurulan cihazlar dışında Fortnite’a erişim şansı kalmadı.

Fortnite yüklü iPhone fiyatları 40 Bin TL’ye ulaştı!

Tüm dünya genelinde bunu fırsata dönüştürmek isteyenler Fortnite yüklü iOS cihazlarını satışa sundu. eBay gibi sitelerde başlayan furya, sahibinden.com’a taşındı ve Fortnite yüklü iPhone ilanlarının fiyatı 40 bin TL’ye ulaştı. Evet, yanlış duymadınız şu anda  sadece Fortnite yüklü olduğu için 40 Bin TL isteyen var.

İkinci el iPhone fiyatları 40 bin TL’ye ulaştı! İşte nedeni 3 – fortnite yuklu iphone fiyatlari 40 bin tl min 1536x1104 1

Genel ortalama ise 20 bin TL civarında. Bu fiyatlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Marketten kaldırılan bir oyun yüklü diye bir telefona 20 Bin TL verir misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/fortnite-yuklu-iphone-fiyatlari-dudak-ucuklatiyor

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları