Huawei’den müjdeli haber: HarmonyOS 2.0 geliyor!


0

Huawei’in kendi işletim sistemi olan HarmonyOS ile ilgili gelişmeleri sürüyor. Kısa süre içinde pek çok kullanıcının istediğine cevap vermeye çalışan Çin merkezli şirketten müjdeli haber geldi. Peki, Huawei HarmonyOS 2.0 ne zaman gelecek? Huawei HarmonyOS 2.0 için bu yılın sonu işaret ediliyor.

Huawei HarmonyOS 2.0 ne zaman gelecek?

Teknoloji devlerinden olan Huawei özellikle geçen yıldan beri ABD ile yaşadığı gerilimden dolayı zor günler geçiriyor. Kısa süre içinde yasakların karşısında kendine has çözümler üreten Huawei, satışların çok düşeceği tahminlerini boşa çıkartmıştı. Özellikle giyilebilir teknolojideki üstünlüğünü hissettiren şirketten yeni güncelleme için tarih bekleniyordu.

Huawei'den müjdeli haber: HarmonyOS 2.0 geliyor! 3 – Huawei HarmonyOS 2.0 ne zaman gelecek 01

Huawei HarmonyOS 2.0 ne zaman sunulacağı hâlâ net olmasa da bu yılın sonlarının işaret edildiğini söylemek mümkün. Söz konusu HarmonyOS 2.0 güncellemesinin, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisiyar için de geleceğinin altı çiziliyor. Şu an için akıllı telefonlar noktasında bir netlik bulunmuyor olsa da Weibo’daki blog yazısında söz konusu diğer cihazlar için bu yılın sonuna kadar gelmesinin beklendiğini söyleyebiliriz.

Hatırlarsanız yakın bir zaman önce Huawei HarmonyOS için logo güncellemesi haberleriyle gündeme gelmişti. Şirketin kendi işletim sistemi bir yıldan fazla bir süredir geliştiriliyor ve şu anda 80 binin üzerinde uygulama bulunuyor. Bunu yaklaşık 1 milyon 600 mobil uygulama geliştiricisi takip ediyor. Milyonlarca kişinin de bu işletim sistemine geçmesiyle birlikte güncellemeler de merakla takip ediliyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/huawei-mujdeli-haber-harmonyos-2-0-geliyor


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları