Huawei Mate 40 serisinin hızlı şarjı için ilk bilgi geldi


0

Huawei Mate 40 modelleri için üretilen hızlı şarj aleti merakla beklenen donanımlar arasında yer alıyor. Şu sıralar EMUI 11 ve HarmonyOS ile meşgul olan Çinli firma, Huawei Developer Conference 2020 etkinliğinde yeni Mate serisinden bahsetmedi.

“Digital Chat Station” isimli bir üyeden gelen bir bilgi, Çin’in sosyal medya platformu olarak adlandırılan Weibo’da ortalığı karıştırdı. Bu bilgi hem Mate 40 hem Mate 40 Pro hem de Mate 40 Pro Plus için geçerli.

Huawei Mate 40 serisinin hızlı şarj aleti kaç Watt?

Kutusundan EMUI 11 işletim sistemi ile çıkacağı söylenen Mate 40 cihazlarının arka tarafı Mate 30 modellerini aratmayacak. Zira yeni seride de halkayı andıran bir kamera tasarımı kullanılacak.

GPU Turbo, dosya paylaşımı, yazılımsal güvenlik ve uçuş modu gibi temel özelliklerin daha iyi olmasını sağlayan yeni işletim sistemine Kirin 9000 işlemcisi eşlik edecek. Bu işlemcinin son durağı Mate 40 ailesi olacak.

Huawei Mate 40 serisinin hızlı şarjı için ilk bilgi geldi 3 – huawei mate 40 serisinin hizli sarj aleti belli oldu

Yukarıdaki görselden anlaşıldığı üzere Mate 40 modelleri için üretilen şarj aletinin güç kapasitesi en fazla 66W olacak. Bu cihazın Watt kapasitesi daha da düşük olabilir ancak şimdilik böyle bir bilgi mevcut değil.

Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro Plus üçlüsünün önümüzdeki ekim ayında tanıtılacağı iddia edildi. Huawei bu konuda sessiz kalmaya devam ediyor. Son olarak bu şarjın kablolu bir hızlı şarj olduğu söylendi.

Huawei Mate 40 ailesinin ülkemizde boy gösterip göstermeyeceği henüz belli değil. Sizce Mate 40 serisi her türlü engele rağmen başarılı olabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak:https://shiftdelete.net/huawei-mate-40-serisinin-hizli-sarj-aleti-belli-oldu

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları